Technológie

ARK Survival Evolved Roadmap – dátum vydania, informácie, ďalšie

Zverejnené: 31.03.2023, 09:19

Tu je prehľad o pripravovanej cestovnej mape ARK Survival Evolved.

REMINDER - Today's the day. Stay tuned for plenty more news from Studio Wildcard later on!

Fanúšikovia čakali na správy o pokračovaní Ark: Survival Evolved od vydania hry v roku 2015 a vývojári Wildcard konečne poskytli fanúšikom správy o ARK 2 a pláne ARK: The Animated Series 2023. Cestovná mapa bude odhalená veľmi skoro a fanúšikovia môžu očakávať veľa nových informácií o pripravovanej hre a anime sérii.

V tomto článku vám ukážeme všetko, čo potrebujete vedieť o mape ARK 2023, vrátane toho, kedy bude vydaná a aký obsah bude obsahovať.

Dátum vydania plánu ARK Survival Evolved

Oblúk 2 Dátum vydania Čas
Cestovná mapa ARK 2023 bude vydaná 31. marca 2023. (Obrázok: WIldcard Games)

Ako uviedol na Twitteri spoluzakladateľ Wild Card Jeremy Stiglitz, bude zverejnená cestovná mapa ARK Survival Evolved. 31. marca 2023 Fanúšikovia teda nemusia čakať príliš dlho.

Čas vydania plánu ARK Survival Evolved

Hoci vývojári nezverejnili presný čas vydania mapy ARK 2023, zdá sa, že bude vydaná takmer. Polnoc/1:00 BST.

Obsah cestovnej mapy prežitia ARK

Ark 2 Survival Roadmap
Plán bude obsahovať informácie o pripravovanom novom obsahu pre ARK 2 a ARK: The Animated Series. (Obrázok: Hry so zástupnými znakmi)

Cestovná mapa ARK 2023 bola oznámená už vo februári a fanúšikovia sú odvtedy ohľadom novinky optimistickí. Na cestovnej mape môžete vidieť aktualizácie obsahu a informácie o ARK 2 a animovanej sérii ARK. Dočkáme sa aj aktualizácií pre ARK Survival Evolved (2015) alebo viac obsahu.

ARK: Animovaný seriál

Animovaný seriál ARK mal pôvodne vyjsť v roku 2022, ale oneskorenia to posunuli späť; Na pláne vidíme nový dátum vydania ARK: The Animated Series v roku 2023. Budeme mať nový trailer, ktorý fanúšikom pomôže, kým séria konečne nevyjde.

READ  Nové pohľady na Pokémona Zjednotiť povrchy Tencentu, keď sa koná uzavretá beta verzia • Eurogamer.net

ARK 2

Rovnako ako ARK: The Animated Series, aj pokračovanie ARK, ARK 2, bolo pôvodne naplánované na vydanie v roku 2022, ale bolo posunuté späť na dátum vydania v roku 2023. Cestovná mapa nepochybne obsahuje dátum vydania pre ARK 2, ako aj dátumy možných beta testov alebo technických testov.

Cestovnú mapu ARK 2023 si bude môcť každý pozrieť už o pár dní, takže ak ste nadšení z noviniek ARK, nebudete musieť príliš dlho čakať, kým sa dosýta naplníte. Na mape ARK 2023 môžete vidieť novinky o ARK 2, ARK: The Animated Series a ARK Survival Evolved a ich nadchádzajúcich dátumoch vydania.

Napísal Cole Bodney

Cole je redaktorom v americkej GINX Esports TV. Je milovníkom všetkého hororu, najmä starých hororových hier ako Silent Hill a Resident Evil. Môžete ho tiež nájsť písať o Dead by Daylight a iných hrách. Okrem písania pre GINX Cole baví varenie a jej dve mačky. Môžete kontaktovať Colea a požiadať o ponuky [email protected]

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close