Technológie

Dead Space Creator Sci-fi horor The Callisto Protocol vydaný v decembri

Najmŕtvejší sci-fi horor od tvorcu Dead Space Glenna Schofielda Protokol Callisto má konečne dátum vydania a vyjde 2. decembra tohto roku pre PS4, PS5, Xbox a PC.

Callisto Protocol, toto Oficiálne vydané Hororová hra z pohľadu tretej osoby odohrávajúca sa v decembri 2020, 2320. Jeho pôsobenie presahuje hranice väzenskej kolónie Black Iron na Jupiterovom mesiaci Callisto a – netreba dodávať, dusivé a „desivé tajomstvá“.

Uvidíme len jeden film z The Callisto Protocol a jeho záhadný rok 2020, takže konečne je pekné vidieť presne aktívny obsah jeho úplne nového traileru k dátumu vydania – ktorý má trochu hazardu – nižšie. Znie to ako dokonalá atmosféra a lahodné ľadové veci – áno, nie úplne inak s Dead Space.


Callisto Protocol – trailer k dátumu vydania.

Momentálne toho nie je veľa, čo by sme o hre mohli informovať, no určite sa to zmení s blížiacim sa dátumom vydania 2. decembra.

Každopádne, jednu vec vieme, ďakujeme Nedávne potvrdenie Od Schofielda, Callisto Protocol – ktorý vyvinul PUBG vydavateľ Crafton pre Striking Distance Studios – sa už nesnaží pretlačiť do PUBG univerza, v skutočnosti je vždy tým najpochybnejším projektom.

READ  Predseda slovenskej vlády sa v Imperial stretol so študentskými technologickými podnikateľmi | Imperial News

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close