Technológie

Activision Blizzard „oživuje zážitok z Overwatch 2“

Activision Blizzard robí „veľké zmeny“ na Overwatch 2 ako súčasť „revitalizácie“ voľne prístupnej strieľačky, ktorá „urobí hranie PvP obohacujúcejším a zábavnejším“, ako aj „poskytne hráčom väčšiu transparentnosť“.

A Úprimný blogSkupina zdôraznila, že „počul [the] Spätná väzba od hráčov o súťažnom hraní za posledných osem sezón, plánuje zaviesť „hlavné aktualizácie“ a ďalej zlepšovať vaše zručnosti, aby ste „videli, ako napredujete v konkurenčnom hodnotení“.


Overwatch 2 | Sezóna 9: Šampióni | Oficiálny trailer

Overwatch 2 | Sezóna 9: Šampióni | Oficiálny trailer.

„Vytvorili sme skvelý systém, ktorý je vysoko presný a zároveň pomáha odhaliť význam matematickej zložitosti moderného dohadzovača a prináša vám jasný prehľad o tom, čo ovplyvňuje vaše umiestnenie v každom zápase,“ uviedol tím.

„Jedna spätná väzba, ktorú sme počuli, je, že poznanie vašej hodnosti vám nehovorí nič o tom, prečo sa vaša hodnosť zvýšila alebo znížila. Aktualizácie zápasov pôvodne fungovali tak, aby poskytovali aktualizácie, ktoré odrážajú váš rast ako hráča vo viacerých zápasoch. poskytnúť väčšiu transparentnosť v každom jednotlivom zápase, aktualizovať svoje poradie po každom zápase. , ukážeme, aký pokrok získate alebo stratíte medzi jednotlivými kategóriami zručností.“

Toto – spolu so zobrazením modifikátorov, ktoré ovplyvnili váš posledný zápas, pod ukazovateľom priebehu hodnotenia – „poskytne transparentnosť pri vytváraní zápasov pre každý zápas“.

„Spätná väzba je hnacou silou týchto zmien a chceme počuť váš názor na súťažnú hru, keď budete mať pre každú hru viac kontextu,“ dodal tím.

„V jadre je Overwatch 2 súťažná hra, takže je dôležité, aby boli základné systémy a konkurenčný systém čo najintuitívnejšie a najprístupnejšie. Okrem týchto zmien základného systému predstavujeme prepracovanie hier Pharah a Junkertown. Tomu sa budem venovať neskôr v blogu.“

Overwatch 2 – Sezóna 9: Champions by sa mala spustiť 13. februára. Medzi ďalšie zmeny plánované na novú sezónu patrí nový systém progresie, úplne nová úroveň zručností nad Grand Masterom, „ako aj veľké herné zmeny týkajúce sa boja, prežitia hrdinov a pasív rolí“.

READ  Prvý notebook na svete s flexibilným displejom

A Samostatný blogRiaditeľ Aaron Keller hovorí, že impulz na zmenu prišiel od samotnej komunity a „spätnej väzby […] Hráči s našou tímovou víziou [will] Urobte hru zábavnejšou a náročnejšou pre každého.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close