športové

Adrian Guľa je stále bezstratový víchrica siedmich brániek. Slavia odtajnila Jablonec

včera 22:15
|

V sobotnom zápase rozdali futbalisti Viktorie Plzeň 26. kolo najvyššej českej súťaže na Národnom štadióne Mladá Boleslav 7: 1. Hetrikom Aleš Čermák sa zúčastnil veľkého víťazstva. Plzeň obsadil druhé miesto v tabuľke, Mladá Boleslav je momentálne na siedmom mieste.

Domáci tím položili základy pre zvrchovaný triumf v prvom období, počas ktorého si stanovili vedenie so štyrmi gólmi. Slovenský tréner Adrian Guľa takže Victoria má stále 100% rovnováhu na lavičke, Plzeň pod jeho vedením vyhral šiestu hru v rade a druhú po reštartovaní súťaže po zlomenine koronavírusu. Okrem toho úspešne pripravovala všetky tri súpravy.

Vodca Slavia Praha mal tiež jednoznačné víťazstvo a odtajnil tretí tím v tabuľke Jablonec 5: 0. „Šitie“ viedlo po góloch od Nicolae Stanciu z trestného miesta a Tomáš Holeš po polhodine hry 2: 0, v druhej polovici pridali ďalšie tri ciele.

Slovenský stredopoliar hral všetky zápasy za hostí Jakub Považanec, Slavia má na vrchole rebríčka druhého Plzne stále osembodový náskok, tretí Jablonec stráca 13 bodov proti Victoria.

Prečítajte si tiež

Liberec porazil Slovácko, Koscelník sa rozhodol víťaziť

Česká liga – 26. deň:

Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav 7: 1 (4: 0)

Ciele: 8., 23. a 52. Čermák, 31. Beauguel, 43. Havel, 56. Chorý, 80. Mihálik – 84. klíma (od 11 m)

SK Slavia Praha – FK Jablonec 5: 0 (2: 0)

Gól: 21. Stanciu (z 11 m), 29. Holeš, 56. Provod, 61. Tecl, 78. Júsuf Hilál (z 11 m)

/J. Považanec (Jablonec) odohral celý zápas /

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close