Technológie

Age of Legends: Retold vychádza na Xbox a PC koncom tohto roka

Age of Mythology: Retold, pripravovaný remaster rovnomenného spin-offu Age of Empires z roku 2012, vyjde súčasne na Xbox a PC koncom tohto roka.

Age of Mythology: Retold je real-time strategická hra od World's Edge a Xbox Game Studios. Hráči v ňom môžu veliť gréckym, nórskym a egyptským bohom v epických bitkách v kampaniach pre jedného hráča alebo v kooperácii naprieč bojujúcimi územiami. Aj keď Age of Mythology nemá pevné okno vydania, hra sa jedného dňa spustí ako Game Pass spolu s vydaním na konzolách Steam a Xbox.

Age of Legends: Retold bude obsahovať nové modely postáv a ďalšie.

„V hre Age of Mythology Retold nielenže vylepšujeme engine a prinášame všetky vylepšenia kvality života, ktoré by ste od World's Edge očakávali, ale robíme aj viac pre osvieženie umenia,“ povedala umelecká riaditeľka Melinda. Ross. Video s oznámením. „To znamená, že všetky nové 3D modely, všetky nové animácie, textúry, používateľské rozhranie, VFX, celý šmrnc.“

Na predvedenie aktualizovaných 3D modelov postáv Age of Mythology: Retold vydal Ross modely rozšírenej reality Medusa, Pegasus a Cerberus v životnej veľkosti.

„Naším cieľom je nielen vzdať hold minulosti, ale vdýchnuť tomuto športu nový život a zlepšiť mytológiu,“ povedal Rose.

Dnešný Age of Myths: The World sa zhoduje s ďalším veľkým oznámením od Edge Studios a Timi Studio Group, pretože sa spojili, aby koncom tohto roka priniesli Age of Empires na mobilné zariadenia. Stručne povedané, rok 2024 sľubuje vzrušujúce časy pre odhodlaných hráčov stratégií v reálnom čase na všetkých platformách.

V našej recenzii na Age of Mythology sme hru ohodnotili známkou 9,3 a povedali sme, že „otvára dvere do série tým, že robí krok od histórie a dáva dizajnérom trochu viac voľnosti“.

READ  Šéf Square Enix si stále myslí, že budúcnosť spoločnosti spočíva v technológii blockchain

Dúfajme, že Retold bude pokračovať v práci, ktorú dosiahol jeho predchodca, poskytnutím ďalšej úplnej RTS hry pre fanúšikov, keď vyjde koncom tohto roka.

Isaiah Colbert je spisovateľ na voľnej nohe pre IGN. Môžete ich sledovať na Twitteri @ShinEyeZehUhh.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close