Zábava

Airbnb oznamuje výsledky za prvý štvrťrok 2023

San Francisco, 9. mája 2023 /PRNewswire/ — Airbnb, Inc. (NASDAQ: APNB) zverejnila na svojej webovej stránke pre vzťahy s investormi list akcionárov obsahujúci finančné výsledky za prvý štvrťrok 2023 https://investors.airbnb.com.

Airbnb bude hostiť audio webcast na diskusiu o svojich zisteniach 13:30 PT / 16:30 ET Dnes. Odkaz na webový prenos je k dispozícii na webovej stránke pre vzťahy s investormi https://investors.airbnb.com.

Záujemcovia sa môžu vopred prihlásiť na výzvu návštevou https://conferencingportals.com/event/fpwMcjDU. Po registrácii budú zdieľané pokyny, ako sa pripojiť k hovoru.

Po telefonáte bude záznam Webcastu dostupný na webovej stránke Airbnb Investor Relations. Telefonický záznam bude k dispozícii aj tri po sebe nasledujúce týždne na telefónnom čísle (800) 770-2030 s použitím ID konferencie: 24053.

O Airbnb
Airbnb sa zrodilo v roku 2007, keď dvaja hostitelia privítali troch hostí San Francisco Dom a je Rozrástla sa na viac ako 4 milióny hostiteľov, ktorí privítali 1,4 miliardy návštev takmer v každej krajine Po celom svete. Každý deň hostitelia ponúkajú jedinečné ubytovanie a zážitky, ktoré hosťom umožňujú Spojte sa s komunitami autentickejším spôsobom.

Zdroj Airbnb, Inc.

READ  Slovenská republika – Nový zákon o preverovaní priamych zahraničných investícií – Inward/Foreign Investment

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close