Zábava

Katka Knechtová uviedla duet s Adamom Ďuricom. Sexi klip natočila v zámku

včera o 09:00 | redakcia

Chytľavá hudba, vynikajúci text a pútavý videoklip. Taká je novinka speváčky Kataríny Knechtovej s názvom Takí jsme, na ktorú si pozvala speváka Adama Ďuricu. Klip sa natáčal na hrade Šimák Pezinok pod vedením Jakuba Gulyása. Skladbu nájdu fanúšikovia na novom albume Svety, ktorý vyjde v októbri.

Spevák, textár, textár, klavirista a gitarista Katka Knechtová predstavuje novú pieseň Takí sme. Autorkou hudby je sama speváčka, text má na svojom konte Silvia Kaščáková. „Musím sa priznať, že táto skladba vznikla istý čas. Vedel som, že chcem mať na albume duet. Snažil som sa to teda dať dokopy po hudobnej aj textovej stránke, aby hlasy zneli krásne, navzájom sa dopĺňali a skladba má správny nápad a samozrejme A v neposlednom rade je možno najdôležitejšie mať emócie, “vysvetľuje Katarína Knechtová.


Na nahrávaní sa podieľalo niekoľko špičkových hudobníkov, ktorých Knechtová precízne vybrala. V štúdiu Horn nahrával živé nástroje bubeník Poškodenie Šoltís, basgitarista Rasťo Uhrik, gitarista Braňo Kociov klavirista Adam zakladateľ. Výroba sa zaviazala Vlado Randy Gnepa v jeho štúdiu Basem3nt. Spevák Adam Ďurica bola jasná voľba. „Vedel som, že chcem pekný mužský hlas, dobrého muzikanta a zároveň niekoho, koho poznám a ktorého si vážim. Počas nahrávania piesne, teda počas mojej štúdiovej práce, sme sa s Adamom nestretli, pracoval som v štúdio v Prešove a opäť Adam v Bratislave. kvôli covidiu bol pohyb a možnosť stretnutí všeobecne obmedzená. Ale v dnešnej digitálnej dobe nie je nič neobvyklé, že hudobníci komunikujú aj takýmto spôsobom, “uviedol sympatický Prešov žena.

Video nakrútil režisér Jakub Gulyás na krásnom zámku Šimák Pezinok. „Kvôli súčasnej kríze sme museli vymazať veľa lokalít. Režíroval Jakub Gulyás, ktorého som oslovil, pretože milujem jeho ‚oko‘ a to, ako vidí veci. Scenár bol v podstate výsledkom našich debát a mojej vízie vizuál. Účinkujeme v ňom iba my dvaja., Adam a I. Adamov prístup bol profesionálny, pretože sa mu pieseň páčila a rozhodol sa do nej ísť so všetkým, čo k tomu patrí, urobil všetko pre to, aby som bol šťastný a aby som sa naplnil moje nápady. Spolupráca bola skvelá, som mu vďačný, “uzatvára Katka Knechtová.

READ  Európske filmové ceny 2020: Kto bol nominovaný za najlepšiu réžiu?

Informácie a fotografie do redakcie Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z NK Factory. Upravili sme text správy. Všetky informácie o Katke Knechtovej nájdete na www.katarinaknechtova.com aNA www.facebook.com/katarinaknechtovaofficial.

Foto: Jakub Gulyás

Zdielať na Facebook-u

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close