Zábava

Ako sme sľúbili, Paramount+ je 27. júna drahší

Prostredie streamovania sa naďalej mení, pretože Showtime absorbuje obsah od 27. júna 2023 a Paramount+ bude drahší.

Zvýšenie cien nebolo neočakávané – povedal finančný riaditeľ Naveen Chopra na margo výsledkov spoločnosti v treťom štvrťroku 2022. „Určite vidíme príležitosti na zvýšenie cien na Paramount+,“ povedal vtedy Chopra v reakcii na Briana Krafta z Deutsche Bank. „Uvidíte nás to robiť v budúcnosti. Myslím si, že je fér povedať, že ceny sa v tomto odvetví pohybujú viac – vidíte to pri množstve konkurenčných služieb a myslíme si, že máme priestor na zvýšenie cien.“

Podrobnosti: Plán podporovaný reklamami sa mení z 5 USD na 6 USD mesačne. Prémiový plán – ktorý zahŕňa možnosť sledovať niektoré relácie v rozlíšení 4K a možnosť sťahovať obsah na pozeranie offline – je 10 až 12 dolárov.

Ak chcete sledovať obsah Showtime, budete musieť získať vyšší z týchto dvoch plánov.

Zmena vlastne končí Showtime ako kompletnú službu. (Zničí to aj plán Paramount+ bez reklám, ktorý nezahŕňal Showtime.) A neskôr v tomto roku sa značka stane veľmi ohováranou „Paramount+ so Showtime“.

Nie je to taká veľká zmena, pretože HBO Max a Discovery sa spoja a stanú sa oddelenou (aspoň podľa názvu) službou Max – Showtime je už dlho súčasťou rodiny Paramount. Ale stále je to veľká zmena, pokiaľ ide o branding. Showtime je odpoveďou CBS/Paramount na HBO (za posledných pár rokov zmenila majiteľa dvakrát), no hoci občas bola úspešná, nie vždy mala rovnaké povedomie o značke alebo hĺbku programovania. Ide teda o klasickú integráciu.

To by nemalo zmeniť dostupnosť Paramount+, ktorý nájdete na každej väčšej streamovacej platforme. Streamovacia služba má v súčasnosti približne 60 miliónov predplatiteľov, pričom celkový čas sledovania na celom svete sa medziročne zvýšil o 50 %.

READ  All Elite Wrestling na DAZN: Ako sa pozerať, čo je na programe, televízne programy a zoznam udalostí

Odporúčania autorov
Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close