Zábava

Rusko zvíťazilo nad Poľskom 1: 1

WROCLAW, Poľsko (Reuters) – Dočasný Poliak sa v utorok prebojoval v Rusku počas horúčav Euro 2020 v utorok po tom, čo Vyacheslav Karave zrušil štart Jacoba Schweizerka.

Poľský tréner Paolo Sousa vynechal niekoľko pravidelných otváracích hodín, vrátane najlepšieho hráča Roberta Lewandowského, jeho strana však začala letmo štartovať, keď ich Swirksok vyrazil svojím prvým medzinárodným gólom vo štvrtej minúte.

Útočník potešil domácich fanúšikov na vratislavskom štadióne Mizzki po tom, čo ho ruský brankár Anton Shun na posledných ôsmich metroch postavil z hlbokej prihrávky klišé Prismisla Frankowski Mattusa.

Rusi v úvodných výmenách zakolísali, ale v 20. min Caraway potiahol loptu po brankárovi Lucasovi Fabianskim a do diaľky po bravúrnom centri Alexandra Golova.

O šesť minút neskôr Swirlcockova krížna strela z veľkej diaľky narazila do žrde, potom narazila do brvna a v prvom polčase poskytla dostatok zábavy.

Po prestávke sa hra skončila, pretože oba tímy si vytvorili sériu alternatív a nedokázali si vypracovať viac čistých šancí.

Rusko je v skupine 2020 s Dánskom, Fínskom a Belgickom, zatiaľ čo Poľsko je v skupine E so Španielskom, Švédskom a Slovenskom.

READ  Ako nájsť David Tobrik Discovery: Cestovná séria s Vlog Squad

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close