Zábava

Oktagon MMA pristáva na Channel 4 | správy

Channel 4 sa dohodol na partnerstve vo vysielaní s Oktagon MMA.

Všetky živé podujatia a šou európskeho turnaja MMA bude možné sledovať prostredníctvom streamovacej platformy Channel 4 a kanála Channel 4 Sport YouTube.

Oktagon usporiada svoje prvé podujatie vo Veľkej Británii 4. novembra, keď sa v manchesterskej AO Arena uskutoční Oktagon 48.

Prvým programom, ktorý vzišiel z partnerstva, je nový televízny reality seriál Stage to the Cage, v ktorom sa predstaví hviezda reality show Jake Quiggenton a komik Paul Smith, pričom prvé tri epizódy budú spustené v utorok 5. septembra, ako aj „Oktagon Challenge“: V poslednom čase Anglicko proti Írsku.

Prvým živým podujatím bude Oktagon 46 16. septembra, na ktorom sa predstaví semifinále turnaja welterovej váhy TIPSPORT GameChanger v hodnote 1 milión eur (860 000 £) vo Festhalle Frankfurt v Nemecku.

Oktagon MMA Stage to the Cage

Kanál 4 sa predtým prepol na MMA s PFL, ale prešiel na DAZN s zvýraznením na ITV.

Pavol Neruda, spoluzakladateľ Oktagon MMA, obšírne vysvetlil plány organizácie týkajúce sa jej obsahu a všeobecnej stratégie Spojeného kráľovstva: „Sme veľmi hrdí na to, že sme podpísali dohodu s Channel 4, sme veľmi radi, že sme takúto dohodu uzavreli. veľký vysielateľ. Veria v nás, robíme to s nami. chcú robiť a milujú produkt Oktagon MMA.

„Meničom hry v tejto dohode je Stage to the Cage, reality show s Jackom Quickendenom a komikom Paulom Smithom. Channel 4 považoval za skvelý nápad dať týchto dvoch chlapcov do klietky dohromady. Videli sme súboje celebrít v boxe, ale toto je iné.Trénujú rok.A úplne zmeniť svoj život.

„Fanúšikovia MMA si môžu pozrieť prvú epizódu Stage to the Cage v auguste. Potom je tu Oktagon Challenge – reality šou, v ktorej budú britské a írske talenty bojovať v klietke aj mimo nej – po ktorej bude nasledovať náš prvý zápas naživo z Frankfurtu v septembri. Toto je prvýkrát pre Channel 4 a očakávame veľkú účasť. Toto je prvá tabuľka, ale ďalší obsah, ktorý treba nasledovať. Budúci rok plánujeme usporiadať ďalšie štyri bojové noci v Anglicku a Írsku. Hľadáme ideálne miesto v Írsku, pretože írski fanúšikovia sú úžasní.

READ  MFDF Jeden svet predstaví najlepšie aktuálne dokumentárne filmy zo Slovenska a Českej republiky

Pokračoval: „Teraz je nevyhnutné identifikovať a podpísať najlepšie mladé talenty v Anglicku a Írsku. Teraz je tu veľa talentov a scéna je úplne iná ako pred štyrmi rokmi. Najprv ich urobíme populárnymi v Spojenom kráľovstve, ale vďaka našim vysielacím partnerom v Nemecku, Českej republike a na Slovensku. Väčšina ostatných akcií kupuje bojovníkov zvučných mien, no tí prídu, bojujú a odchádzajú. Nie je to naša stratégia, chceme predstaviť miestne hviezdy ako Shem Rock a Akon Wanlis, aby fanúšikovia mohli zostať s nimi a sledovať ich postup smerom k titulu. Povedali sme nie atraktívnym možnostiam s veľkými menami a namiesto toho sme sa vydali tvrdou cestou. Ale je to lepšie pre fanúšikov, bojovníkov a našu značku, a to z dobrého dôvodu.

Oktagon MMA Anglicko proti Írsku

„Povedzme, že privediete Darrena Tilla alebo Andersona Silvu – sú to veľké mená a všetci týchto bojovníkov milujeme – ale viete, že sa neženia za titulmi. Milujeme hladných bojovníkov – takže keď hovoria, že prenasledujú názov cítiš to – veríš im. . Vtedy je to zaujímavé. Je to vierohodnejšie ako kupovať si okamžitú slávu. Je to ako kupovať si sledovateľov na Instagrame. Je prázdny. Milujeme príbehy a hladných bojovníkov, ktorí si idú za svojimi snami, a ako fanúšikovia vidíme smerujú k titulom. Fanúšikovia majú s nami a bojovníkmi hlbšie spojenie týmto spôsobom.

„Fanúšikovia bojov sa môžu tešiť na veľa zábavy, zábavy, skvelé súboje, skvelé príbehy a televízne reality show. To je to, čo nás odlišuje. Veríme, že v takom rozsahu sa to v Spojenom kráľovstve ešte nikomu nepodarilo a týmito show zasiahneme nielen fanúšikov MMA, ale aj iné publikum. Fanúšikovia MMA v Spojenom kráľovstve a Írsku sú izolovaní – ale oslovíme ich priateľov a príbuzných a prilákame veľa nových fanúšikov, takže fanúšikovia MMA budú mať väčšiu komunitu, s ktorou budú môcť zdieľať svoju vášeň. Tým sa zmení dynamika; Ako ľudia sledujú MMA, ako sa o tomto športe rozprávajú v bare – MMA sa zrazu stáva témou pre veľa ľudí. Chceme byť domovom MMA vo Veľkej Británii.

READ  Nový Viktor Vincze. Detail, ktorý si nikto nevšimol v Televíznych novinách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close