Zábava

Johnny Depp končí sériu Fantastic Beasts

V ďalších pokračovaniach filmovej ságy Fantastické zvery sa dočkáme nového Grindelwalda. Štúdio Warner Bros. sa rozhodlo ukončiť kontrakt s Johnnym Deppom po tom, čo prehral s The Sun. Zverejnil informácie o hercových obvineniach z domáceho násilia.

Filmová séria Fantastická zver podľa románu JK Rowlingovej musí byť Nájdite si nového herca, ktorý sa ujme role čarodejníka Grindelwalda. Johnny Depp v snahe očistiť svoje meno od obvinení z domáceho násilia voči svojej bývalej manželke Amber Heardovej prehral súdny spor proti nej a britskému denníku The Sun, ktorý zverejnil podrobnosti procesu. Depp sa však nevzdáva a chce ísť ďalej, píše vydanie portálu CNN.

Johnny Depp ako Gellert Grindelwald

Fotografia: MovieStills DB

>>> Johnny Depp chcel odrezať kohút Elona Muska. Miliardár ho pozval na zápas v klietke <<

“Johnny Depp opúšťa sériu Fantastických zvierat. Ďakujeme mu za prácu na predchádzajúcich filmoch,” informoval Warner Bros. v oficiálnom stanovisku. Johnny Depp nebol spokojný s tým, ako sa s ním lúčili. „Rád by ma počas štúdia požiadal, aby som rezignoval na svoju úlohu Grindelwalda vo Fantastických zvieratách. A rešpektoval by som takúto požiadavku, súhlasil by som, “napísal herec na Instagrame.

Depp nedávno prehral súdny spor s britským denníkom The Sun, ktorý zverejnil podrobnosti o hercových obvineniach z domáceho násilia. Napriek prehre sa však Depp nevzdáva a chce v boji o očistenie svojho mena pokračovať. „Nereálny verdikt britského súdu nezmení môj boj za pravdu a trvám na tom, že sa odvolaním. Moje odhodlanie zostáva silné a mám v úmysle dokázať, že obvinenia proti mne sú nepravdivé. Môj život a kariéra nebudú definované týmto okamihom, “napísal Depp.

>>> Herci z Harryho Pottera a Fantastických zvierat kritizujú JK Rowlingovú. Čo ich nahnevalo? <<

Johnny Depp debutoval v prvom diele Fantastických zvierat v úlohe Gellerta Grindelwalda až nakoniec, v druhom pokračovaní si už ale zahral oveľa dôležitejšiu rolu. Tretí diel série Fantastická zver s Eddiem Redmaynom v hlavnej úlohe je momentálne vo výrobe a premiéra je naplánovaná na leto 2022.

READ  Dominika Kavaschová priznala tehotenstvo len nedávno, ale už má poriadne veľké bruško

Portálový urýchľovač vybrali 9 hercov, ktorí by teoreticky mohli nahradiť Deppa. Zdá sa to ako najlogickejšia voľba Colin Farrellktorý si zahral záhadnú postavu menom Percival Graves. Na konci prvej časti „demaskovala“ Grindelwalda od Johnnyho Deppa. Fanúšikovia však navrhli, aby Farrell v úlohe zostal.

Colin Farrel vo filme Fantastické zvery a ich výskyt

Fotografia: MovieStills DB

Medzi ďalšie možnosti tohto výberu patria Robert Downey mladší, Tom Hardy, Adam Driver, Hugh Grant ktorého James McAvoy. Portál Collider do výberu zahrnul aj jednu ženu, Tildu Swinton, ktorý už má skúsenosti s mužskou rolou z filmu Suspiria.

Tilda Swinton

Fotografia: Northfoto

_______________________________

POZRI TIEŽ NAŠE VIDEO:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close