Technológie

Aktualizácia Spider-Man: Miles Morales pridáva nový prípad a realistické odbúravanie svalov

Napísala Stephanie Nannelli, utorok 30. marca 2021 20:52 GMT

Insomniac Games Marvel’s Spider-Man: Miles Morales predstavil novú sadu Spidey Suite pre hráčov s najnovšou aktualizáciou.

Aktualizácia Spider-Man: Miles Morals, ktorá vychádza dnes, prináša do hry pokročilú technologickú sadu a obsahuje niekoľko rôznych opráv.

Jednou z fantastických vecí, ktoré treba dodať, ale iba vo verzii PS5, je vo vybraných prípadoch realistické plytvanie svalmi.

To, čo Insomniac urobil, je úplná simulácia výstupu zvnútra pomocou techník nájdených pred obrázkami.

Táto technológia umožňuje rozpad, ktorý vidíte na povrchu odevu. To znamená, že keď sa svaly presunú do látky obleku, môžete očakávať realistickejšiu simuláciu svalov a látky.

Spider-Man: Miles Morales preukázateľne predal do roku 2020 pre PlayStation viac ako 4,1 milióna kusov. Toto číslo zahŕňa kópie PS4 a PS5 digitálne a maloobchodné.

Na porovnanie, predchádzajúca hra Insidera Spider-Mana sa za tri dni predala cez 3,3 milióna. Od vydania v septembri 2018 sa ho predalo viac ako 20 miliónov kusov.

Niekedy uvádzame odkazy na maloobchodné obchody online. Ak kliknete a kúpite jeden, môžeme získať malú províziu. Viac informácií nájdete na Tu.

'); jQuery (yt_video_wrapper) .remove (); D); D); }

READ  Ďalšie informácie o spoločnosti Mafia: Definitívne vydanie: Tvorcovia predstavujú „klasický problém“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close