Technológie

Spory vývojárov Cities Skylines 2 tvrdia, že detailné NPC zuby ovplyvňujú výkon hry

Publikovaný: 2023-10-27T20:22:24

Aktualizované: 2023-10-27T20:22:36

V reakcii na špekulácie fanúšikov online, vývojár Cities Skylines 2 Paradox Interactive uviedol, že high-poly zuby na modeloch NPC nie sú príčinou drsného výkonu hry.

Cities Skylines 2 má skalnatý začiatok. Po oznámení pred vydaním vývojára Paradox Interactive hráči zaznamenali celkovo slabý výkon dlho očakávaného pokračovania a uviedli, že „nedosiahli sme benchmark, na ktorý sme sa zamerali“.

O niektorých online problémoch sa špekulovalo, že sú spôsobené zvláštnym, zdanlivo nepotrebným detailom: high-poly zuby na mnohých NPC hry.

Článok pokračuje po inzeráte

Paradox však tieto tvrdenia odložil vo vyhlásení, ktoré naznačuje budúce vysvetlenie týchto veľmi podrobných zubov.

Rozpor

Rozpor uvádza, že zuby Cities Skylines 2 NPC „budú vhodné“.

Obavy vznikli, keď si hráči všimli, aké podrobné sú všetky NPC zuby v hre. Za normálnych okolností by hra ako táto ponúkala málo detailov, najmä pri zväčšení, ale Cities Skylines 2 ich zachováva detailne, hoci nikto nebude tráviť príliš veľa času pozeraním sa do úst svojich občanov.

Článok pokračuje po inzeráte

Vzhľadom na to, koľko postáv môže obývať mesto, mnohí špekulovali, že to bude mať vplyv na to, ako sa hra hrá.

Zaregistrujte sa zadarmo s Dexerto a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponuky na hry, TV a filmy a technológie

Ale aj tak Vo vyhlásení Eurogamer zdieľal, že Paradox uvádza, že „funkcia životnej cesty občana nie je prepojená s geometriou občana a neovplyvňuje štatistiky výkonu postáv“.

Dev pokračuje: „Vieme, že postavy potrebujú viac práce, keďže im teraz chýbajú [level of detail adjustments] Ovplyvňuje niektoré oblasti výkonu. Pracujeme na ich uvedení do hry spolu so spoločnými vylepšeniami LOD vo všetkých herných aktívach.

Správa Paradoxu naznačuje, že existuje dôvod pre veľmi podrobné NPC. „Postavy majú veľa detailov, ktoré sa teraz môžu zdať zbytočné, ale stanú sa relevantnými v budúcnosti projektu,“ píše sa v ňom. To naznačuje, že nejaký budúci obsah, možno DLC, sa bude nejakým spôsobom spoliehať na high-poly NPC zuby.

Cities Skylines 2 má vzhľad, ktorý napĺňa očakávania fanúšikov, ale Paradox prisľúbil, že po vydaní PC a Xbox Series X|S a PlayStation 5 budúci rok urobí vylepšenia.

Článok pokračuje po inzeráte

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close