Technológie

Aktualizácia: Steam potopí mesto po tom, čo vývojár obviní vydavateľa z krádeže hier

Vydavateľ hry, Negan, kúpil kópiu hry The Singing City, zmenil ju a pridal logá Nagan a hru znova nahral do služby Steam, aby ju mohol predávať zákazníkom bez súhlasu spoločnosti Frockware, po tom, čo vývojár Frockwares včera obvinil Steam City z uvedenia The Singing City.
Pôvodný príbeh:

A Uverejnite v službe SteamNagan, vydavateľ The Singing City, uviedol, že verzia The Singing City, ktorá je v súčasnosti pod názvom Steam, je „oficiálnou a úplnou verziou“ a jediným problémom pri vydaní bol nedostatok funkcií špecifických pre paru, ako je cloudové úložisko. . A úspechy – to je problém z dôvodu „nespolupráce“ s vývojovým firmám frogware.

Prišlo to ako reakcia na rôzne sťažnosti hráčov, že Steam verzia nemá vyššie spomenuté funkcie, v spojení s Fragware, ktorý nedávno vyzval hráčov, aby si hru na Steame nekupovali.

Zatiaľ čo Fragware rozpracoval svoju pozíciu, zatiaľ čo legálne bojoval za práva na vydanie The Sinking City pred francúzskymi súdmi, Nagan kúpil kópiu hry od GameSplanet, zmenil niektoré prvky, ako sú úvodné obrazovky a logá, aby ju pred hrou replikoval. sa zdalo, že má licenciu pre Nakona.

Potápajúce sa mesto bolo najskôr odstránené z niekoľkých obchodov v auguste 2020, kedy vydavateľ porušil dohodu s vývojárom, prestal platiť platby a pokúsil sa zakryť účasť Fragware na verziách hier s licenciou na distribúciu. Tento spor sa dostal pred francúzske súdy, vrátane niekoľkých podobne vydaných frogwarových titulov, ako napríklad Sherlock Holmes Games. Stále sa čaká na rozhodnutie.

Prvýkrát uvedený do života v roku 2019 sme pôvodne skontrolovali The Singing City a považovali sme hru za pútavú v jej rozprávaní príbehov, napriek tomu, že je zložitá v niektorých dynamikách, ako sú cestovanie po otvorenom svete a vojny.

READ  Vláda schvaľuje vodíkovú stratégiu Knot

Korešpondent spravodajstva IGN Rebecca Valentine. Nájdete ju na Twitteri uckduckvalentine.

Oprava: Staršia verzia tohto príbehu uvádzala Nakonovu odpoveď, ale v skutočnosti ide o predbežnú odpoveď na predchádzajúce obvinenie. Aktualizovali sme príbeh tak, aby odrážal toto a ľutujeme chybu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close