Svet

Aktualizujte si preukazy, technický preukaz alebo zaplaťte poplatok za priestupok – varuje DVLA

Úrad pre udeľovanie licencií pre vodičov a vozidlá (TVLA) vydal dôrazné varovanie pre vodičov a majiteľov vozidiel a vyzval ich, aby si v príslušný dátum okamžite obnovili svoje vodičské preukazy a osvedčenia o technickej spôsobilosti.

Úrad zdôraznil, že za nedodržanie príkazu budú jednotlivci podliehať príslušným sankciám stanoveným zákonom.

Slúžil tiež ako pripomenutie pre vodičov a majiteľov vozidiel na obmedzenia uvedené v nástroji poplatkov a poplatkov 2015 (LI 220).

Vo vyhlásení zverejnenom v utorok 23. januára DVLA vyzval všetkých zákazníkov, aby podnikli kroky na obnovenie svojich vodičských preukazov a osvedčení o technickej spôsobilosti pred dátumom ich platnosti.

„Držitelia vodičských preukazov a majitelia vozidiel, ktorí si neobnovia svoje preukazy a osvedčenia o technickom stave v dátume alebo skôr, ako je uvedené v ich dokladoch, budú povinní zaplatiť príslušné priestupky uvedené v nástroji poplatkov a platieb 2015 (LI. 220),“ prečítať časť vyhlásenia.

DVLA odporučilo motoristom, ktorí nepoužívajú svoje vozidlá počas predpísanej doby platnosti, aby požiadali PZ o zrušenie osvedčenia o evidencii vozidla.

„DVLA by tiež chcela informovať zákazníkov, že v predpise 15 (1) LI 2180 sa uvádza, že „Ak sa motorové vozidlo počas predpísanej doby platnosti pre technickú spôsobilosť nepoužíva, osoba môže požiadať úrad o zrušenie registrácie vozidla.“ certifikát. a vydá žiadateľovi potvrdenie o ukončení.

Vylúčenie zodpovednosti: Názory, názory, komentáre, príspevky a vyhlásenia čitateľov a prispievateľov na tejto stránke nemusia nevyhnutne predstavovať názory alebo politiku spoločnosti Multimedia Group Limited.

READ  Japonsko zemetrasenie - vysídlených Indonézanov, ktorí majú byť plne podporovaní: House

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close