športové

Analýza Dinamo Minsk – Neman Grodno: Dinamo musí zvíťaziť

dnes 15:46
|

Piate kolo bieloruskej ligy sa otvára zlými a horšími formami. Miestni obyvatelia zápasia s jedným z najhorších začiatkov v historickej sezóne, zatiaľ čo hostia nezastavia pokles ročných výsledkov. V Diname Minsk sú body priamo potrebné. Neman medzitým môže hrať na mačkách pokojnejšie.

Tipni ak

Zdroj: Niké

Hanebný začiatok roka

Slávny Dinamo, jediná bieloruská jednotka, ktorá zvíťazila v Sovietskej lige, mal jeden z najhorších začiatkov sezóny. Opustil národný pohár a prehral až 3 v 4 ligových dueloch, dokonca aj naposledy proti Gorodejovi. Podľa ich slov vedeli, čo môžu očakávať, loptu vlastnili až 63%, ale stále kapitulovali po ďalšej zbytočnej chybe. V roku 2020 prišli o 5 duel zo 6. Medzitým môže bývalý tím Róberta Ráka, alebo v súčasnosti Slavic Suchocký, zabudnúť na podobné európske zápasy, v ktorých vypadli s Petržalkou alebo odstránili DAC v roku 2018. Okrem toho bude dom chýbať kop Danilo, ale v aréne moderného domu musíte vyhrať!

Každá horšia sezóna …

Grodno má nezvyčajné 2 body viac ako jeho súper. Potom, čo prehral s Ishloch Minskom, vyhral proti Vitebskovi a remízu so Soligorskom, dosiahol v štvrtom kole bod proti Belshine, ale boli proti znepokojujúcemu tímu, ktorý z jednej strely vyrazil 1: 1. úmyselne, skôr stratou. V 4 zápasoch bola iba jedna porážka, čo bolo na 11. mieste zle, pretože každá sezóna sa zhoršovala, postupne boli 6., 8. a posledné na 10. mieste. Okrem toho bude štatistika 1 víťazstva z 9 ligových zápasov na súperovom poli slabá, v 7 prípadoch nezískali gól. Okrem toho Dinam zvýhodňuje 1 víťazstvo nad 5 porážkami. Tím, v ktorom napríklad pracoval Miloš Lačný, musí veľa urobiť pre to, aby odmietol tieto zlé predpoklady pod koberec.

Ako predpovedatelia vidia

Analýza Dinamo Minsk - Neman Grodno.

Analýza Dinamo Minsk – Neman Grodno.

Zdroj: nike.sk

Čo odporučiť

Minsk – Neman Grodno – 1
1. gól – Dinamo Minsk

V lige, kde môže byť pravidlo, že netrpezlivo čakať na hádzanie gólov (posledných sedem spoločných zápasov dosiahlo maximálne dva góly, zatiaľ čo tieto dva tímy nazbierali iba 7 gólov na 8 stretnutiach), Minsk nemôže a nezíska tri body. S Damoclesovým mečom na krku skóruje prvý a možno jediný gól.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close