Zábava

Angelina Jolie vzala deti na večeru: Ach, ako sa dostala preč

Najznámejšie hollywoodske manželstvo sa v roku 2016 rozpadlo a od tej doby Angelina a Brad bojujú o šesť detí, ktoré majú alebo si osvojili. Angelina takpovediac vyhrala prvé kolo, keď dostala od súdu dočasnú plnú starostlivosť, zatiaľ čo Pitt môže navštíviť svojho potomka, a to aj pod dohľadom.

FOTO Angelina v zlate, keď vzala deti na večeru: Aha, rovnako ako jej SEKNE, veľký rozdiel v porovnaní s nezmyselnou smrťou >>

Zatiaľ to pre legendárneho hollywoodskeho veterána nevyzerá ružovo. Namiesto toho, aby sme všetkým ukázali, aký dobrý je jeho otec, utiekol do Francúzska, kde sa teší z pohodlia zámku Miraval.

Kúpil Chateau Miraval s Angelinou za 67 miliónov dolárov. Pár tam často chodil a v roku 2014 tam dokonca mali svadbu. Napriek tomu Brad neváhal priviesť svojho nového známeho na miesta, kde kedysi flirtoval s Angelinou. Pitta a Nicole videli letisko Le Castellet na svojej ceste k romantickému ústupu v stredu.

Nicole bola prvou ženou, ktorú Pitt zavolal Miravalovi, odkedy tam naposledy bol s Angelinou. Ten od rozvodu viditeľne vybledla, oblečená v čiernej farbe, vyzerala roztrhaná a podvyživená. Zdá sa však, že posledných pár dní je znovu vstal.

VIDEO, ktoré podľa odhadov deti Angeliny Jolie nikdy nebudú sledovať: Je evidentne pod vplyvom!

Zatiaľ čo hviezda filmov, ako sú Lord a pani Smithová, svetová vojna Z a Troy, sa pred vlastným panstvom skrývali, Angelina Jolie opäť ukázala, že je dobrá a starostlivá matka. V čase, keď sa celý svet zaoberal Bradovou novou láskou, slávna herečka sa ukázala v celej svojej kráse. Namiesto toho, aby sa pokúsila prekonať krízu v tichosti, vetrala svojich šesť detí a vzala ich všetky na sushi v reštaurácii Nobu v Los Angeles.

READ  Jaisankar sa zúčastňuje na Slovenskom národnom GLOBSEC 2022

FOTOGRAFU pani Brad Pittovej novej milenky nájdete v galérii >>

Angelina a Pitt mali svadbu na zámku Miraval. Pitt si tam vzal svoju milenku.

Zdroj: Instagram

Maddox (19) prišiel do spoločnosti vo svojom vlastnom aute, zatiaľ čo Pax (16), Zahara (15), Shiloh (14) a 12-ročné dvojčatá Knox prišli so svojou štýlovou matkou. Angelina mala na rodinnú večeru zlaté šaty a štýlové kožené sandále. Naopak, rozhodne sa nevyzerala hanbiť. Objasnila, že zatiaľ čo jej bývalý ju baví so svojou mladšou milenkou, bola tu výlučne pre svoje deti.

Napríklad milostný život Brada Pitta bol v minulosti spojený s herečkou Marion Cotillard, s ktorým ste si vo filme Hrajú spojenci. Ale bola oveľa lepšie známa jeho údajný pomer s Aliou Shawkat, však verejne poprel romantický vzťah s ňou.

Keby sa Pitt chcel v budúcnosti dostať späť z Angeliny, pravdepodobne by musel urobiť zázrak. Zatiaľ nepreukázal, že detská armáda je s otcom lepšia ako na strane svojej matky.

Pozri tiež:

Autor:
mar

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close