Technológie

Annapurna dáva 12 uznávaných hier na kazetu Switch za 200 dolárov

Annapurna Interactive vydala niektoré z najlepších hier od svojho vzniku v roku 2016, z ktorých 12 bude čoskoro pribalených na jednu kazetu Switch. Jediný háčik – a je obrovský – je v tom, že stojí ohromných 200 dolárov.

Bezregiónová kolekcia Annapurna Interactive Deluxe Limited Edition Collection, ako je kazeta za megacenu oficiálne známa, vychádza v spolupráci so zberateľskou spoločnosťou iam8bit pre videohry a – podľa bitovej „limitovanej edície“ – je obmedzená na 2 500 kópií.

Za ťažko zarobených 199,99 USD (samozrejme, veľký kus DPH a dovozných poplatkov, ak si objednáte z Veľkej Británie), získate krabicu Donut County, Gorogoa, Hindsight, I Am Dead, Found…, Kentucky Root Zero: TV Edition, Neon White, Sayonara Wild Hearts, Solar Ash, The Artful Escape, The Bottomless a What Remains of Edith Finch. To znamená nejaké špičkové hry v jednom štvorcovom palci (alebo tak nejakom) plastu.


Sayonara Wild Hearts je zahrnutá a jej brilancia je vynikajúca.

Či to bude dostatočne špičkové hranie na to, aby vás presvedčilo, aby ste prekonali 200 dolárov, je úplne iná vec, ale iam8bit poznamenáva, že vydanie limitovanej edície bude obsahovať vyjadrenia kreatívnych lídrov každej hry a puzdro na kazetu značky Annapurna Interactive. a spínacia objímka. Predobjednávky, ak máte chuť Teraz otvorte.

Vysoká úspešnosť Annapurny pokračovala aj v roku 2023 uvedením majstrovského puzzle Cocoon vývojára Geometric Interactive, ktorý do konca roka vydáva aj sľubné Thirsty Suiters Outer Loop. K dispozícii je tiež Simocov surrealistický mysteriózny thriller Lorelei a Laser Eyes a interná hra Blade Runner, ktorá bola odhalená počas júnovej prezentácie vydavateľa.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close