Zábava

Apoorva Srivastava bola vymenovaná za ďalšiu veľvyslankyňu Indie v Slovenskej republikeANI |
Aktualizované:
15. októbra 2022 23:35 IST

Nové Dillí [India]15. októbra (ANI): Apoorva Srivastava, generálna konzulka Generálneho konzulátu Indie v Toronte, bola vymenovaná za ďalšiu veľvyslankyňu Indie v Slovenskej republike.
„Pani Apoorva Srivastava (IFS: 2001), v súčasnosti generálna konzulka, Generálny konzulát Indie, Toronto, bola vymenovaná za ďalšiu veľvyslankyňu Indie v Slovenskej republike,“ uvádza sa v tlačovej správe MEA.
Očakáva sa, že prácu čoskoro prevezme.
Nedávno v piatok bola indická veľvyslankyňa v Maďarskej republike Partha Satpatiová vymenovaná za ďalšieho veľvyslanca Indie v Bosne a Hercegovine.

„Shri Partha Satpathi (IFS: 1990) je v súčasnosti veľvyslancom Indie v Maďarskej republike, súčasne akreditovaným ako budúci veľvyslanec Indie v Bosne a Hercegovine so sídlom v Budapešti,“ uvádza sa v tlačovej správe MEA.
Medzitým bol vo štvrtok Dr. Adarsh ​​​​Swaika, spoločný tajomník ministerstva zahraničných vecí, vymenovaný za ďalšieho veľvyslanca Indie v Kuvajte.
„Dr. Adarsh ​​​​Swaika (IFS: 2002), v súčasnosti spoločný tajomník ministerstva zahraničných vecí, bol vymenovaný za ďalšieho indického veľvyslanca v štáte Kuvajt,“ uvádza sa v správe MEA.
Na druhej strane Avtar Singh, riaditeľ ministerstva zahraničných vecí, bol vymenovaný za ďalšieho veľvyslanca Indie v Guinejskej republike.
„Awtar Singh (YOA: 2006), v súčasnosti riaditeľ na ministerstve zahraničných vecí, bol vymenovaný za ďalšieho veľvyslanca Indie v Guinejskej republike,“ uvádza sa v správe MEA. (ANI)

READ  Bollywoodska hviezda Amitabh Bachchan pracovala zadarmo v thrilleri „Zehre“: Informácie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close