Technológie

Apple uznáva problémy s iOS 14 a watchOS 7.

Od vydania nových operačných systémov sa ľudia trápili s najrôznejšími chybami. Sú o chybách, nestabilite alebo znížená výdrž batérie. A hoci panuje všeobecné povedomie o tom, že produkty Apple sú dokonalé, výrobca teraz uznal problémy.

iOS 14 a watchOS 7 nemusia fungovať správne

Sprístupnenie nových operačných systémov nešlo to úplne hladko. Niektorí používatelia sa sťažujú na rôzne nedostatky, ktoré im sťažujú život.

Nejde len o majiteľov starších zariadení. Problémy majú aj najnovšie iPhony 11 Pro alebo Apple Watch Series 6. Technologický gigant zatiaľ mlčal a vydala jednu malú aktualizáciu, čo v zásade veľmi nerieši.

Teraz to prichádza podporný dokument na oficiálnej webovej stránke. Týka sa to nielen iOS 14, ale aj softvéru Apple Watch.

Ako vieš, watchOS 7 má tiež svoje muchy a je ich veľa. Ľudia to kritizujú Chyby GPS, časté reštarty a problematická synchronizácia. A ak ste očakávali vecné rady a pomoc od výrobcu, v praxi sa asi nedozviete nič nové.

Obnovte výrobné nastavenia zariadenia

Je pravda, že kompetentní pracujú na odstránení všetkých nedostatkov, č vydanie funkčných aktualizácií môže trvať týždne alebo mesiace.

Používateľom preto zostáva niekoľko riešení. Najzákladnejšie je spárovanie a opätovné spárovanie Apple Watch. Jednoduchý proces by mohol pomôcť vylúčiť väčšinu problémov.

Ako sme sa však dozvedeli, nefunguje to u každého. Ak patríte do tejto skupiny ľudí, nezostáva vám nič iné, ako resetovať zariadenie na výrobné nastavenia. No, to je tá menej príjemná časť, ktorá sa týka iPhone aj Apple Watch.

Skôr ako s tým začnete, chceli by sme vás upozorniť na niekoľko faktov. Pred týmto procesom vždy zálohujte svoje zariadenia (iCloud alebo počítač).. Je to absolútny základ pre ochranu vašich údajov.

READ  Povesti: Hry PS Plus Premium pre PS1, PS2, PSP začali unikať

Mali by ste tiež vedieť, že ani taký veľký krok nemusí v konečnom dôsledku pomôcť. Nové operačné systémy sú očividne plné chýb. Časom sa môžu vrátiť. Proces obnovy trvá niekoľko hodín. Zvážte, či to stojí za to.

Ak chcete spustiť obnovenie na hodinkách Apple Watch alebo iPhone, postupujte takto: Nastavenia> Všeobecné> Obnoviť> Vymazať všetok obsah a nastavenia.

Napíšte nám do komentára, ako sa pozeráte na iOS 14 a watchOS 7. Naše odporúčanie je udržať si dávku trpezlivosti a chvíľu počkať (aj s problémami). Myslíme si, že Apple ich opraví za pár dní.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close