Technológie

Budúce hry Bethesda vrátane League of Legends, remasteru ‚Oblivion‘, ‚Infamous 3‘

FTC v. Momentálne som na svojom treťom rannom príbehu založenom na divokej zbierke únikov z náhodne uvoľnených dokumentov v prípade Microsoftu. Zatiaľ, pozri nový dizajn Xbox Series X, Microsoft chcel kúpiť Nintendo už v roku 2020 a teraz? Kompletný rozpis nadchádzajúcich vydaní Bethesdy, z ktorých žiadne nebolo oficiálne oznámené.

Tu je zoznam:

  • Remaster An Elder Scrolls IV: Oblivion bol pôvodne uvedený na fiškálny rok 2022, ale zrejme bol odložený.
  • Doom Year Zero dorazí vo fiškálnom roku 2023, s DLC vo fiškálnom roku 2024.
  • Fallout 3 Remaster vo fiškálnom roku 2024
  • Ghostwire: Tokyo 2 vo fiškálnom roku 2024
  • 3 odpisovaný vo fiškálnom roku 2024

Je uvedená pripravovaná hra Indiana Jones, o ktorej vieme, ale zatiaľ nemáme pevný dátum. Existujú aj projekty s kódovým označením Project Kestrel, Project Platinum a nepomenovaná „licencovaná IP hra“.

Aj keď sa tento termín, rok 2022, do značnej miery zmenil, odhalenie pripravovaných projektov, ako sú Oblivion a Fallout 3 remastery a Dishonored 3, je veľká vec. Všetci boli zvedaví, čo sa stane s Arcane po neúspechu Redfall a mnohí namiesto toho prechádzajú na Dishonored 3. Samozrejme, toto bolo plánované pred bombardovaním Redfall začiatkom tohto roka.

Iste, The Elder Scrolls VI je tu, ale v segmente FY 2024 teraz vieme, že to ani nie je možné. Práve sme dostali správu Skorý vývoj Spúšťacia hra Starfield bola práve spustená (podľa tohto dokumentu opäť neskoro) a ďalšie úniky naznačujú, že dorazí až v roku 2026 alebo neskôr (a nebude vydaná na PlayStation).

Musím povedať, že po Starfielde je to pre Bethesdu trochu neplodné a mnohé z týchto projektov sa teraz pravdepodobne posunú ďaleko za túto uvedenú časovú os. Myslím si, že chcú, aby bol Starfield vydaním podobným Skyrimu s dlhodobým úspechom, a aj to môže byť, ale je príliš skoro na to povedať. Keďže Skyrim vyšiel už miliónkrát, spoliehajú sa na remastre niektorých svojich klasík.

READ  Klasický logický roguelike remaster Desktop Dungeons: Rewind je teraz vonku

Zaujímavé môžu byť tri nemenované projekty Existujú Krycie mená naznačujú, že sú často v neskoršom veku, ako sú pomenované. Pripravovaná hra Indiana Jones vyzerá ako divoká karta. Čo sa týka ďalšej „licencovanej IP hry“, zaujímalo by ma, či Bethesda dostane indie, či spravia Star Wars.

Uvidíme, či k tomu bude mať čo povedať Bethesda, aj keď „je to veľmi zastarané a plány sa stále menia“. Niet pochýb o tom, že niektoré z týchto hier sa stanú a teraz je len otázkou času, kedy.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close