Technológie

Apple Watch Series 6 prídu na nasledujúcom podujatí.

Podobné informácie sme už písali v článku udalostiTeraz ich však potvrdil zručný vývojár Guilherme Rambo. Pochoval kódy oficiálneho streamu a našiel odkaz na ďalšie produkty Apple Watch Series 6 +. 15. september bude veľmi zaujímavý!

Apple Watch Series 6 sú potvrdené

Apple to dnes „vystrelil“ skutočne veľké. Okrem zverejnenia pozvánky na svojom webe začala aj s oficiálnym streamovaním na YouTube. Môžete ho otvoriť kliknutím na tento odkazk,

Šikovný vývojár Guilhermu Rambovi zlyhalo a rozhodli sa skontrolovať kód odkazu. Dozvedel sa cenné informácie. Metadáta skrývajú kľúčové slová pre najlepšie zacielenie obsah„Vždy sa dajú použiť pri pridávaní videí.

Ako môžete vidieť v dvadsiatej nižšie, objavujú sa tu rôzne výrazy. Najdôležitejšie však je „Serious 6“Týmto spôsobom Apple nepriamo potvrdil príchod nových hodiniek.

Pozorné oko si tiež všimne kľúčové slovo „iPad Air„. V tomto prípade je však príliš všeobecné hovoriť o novom zariadení. Cupertiansky gigant už predáva tablety s týmto menom a podobne nemusí to byť očakávaný iPad Air 4. generácie (aj keď si myslíme, že to funguje). Nechajme sa prekvapiť.

Konferencia sa uskutoční v Apple Parku č bez účasti novinárovVšetko bude prebiehať online rovnakým spôsobom ako na WWDC 2020. Predpokladáme, že to bude veľmi zaujímavá prezentácia,

Ak to chcete vidieť tiež, pripravte sa na 15. septembra o 19:00Všetko samozrejme budeme pozorne sledovať a včas o tom informovať. Tešíte sa na nové hodinky?

zdroj

READ  Náhodné: Prvá generácia iPodu zobrazí chybovú správu Wii Shop pri načítaní Netflixu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close