Technológie

Najlepšie ponuky monitorov Amazon Prime Big Deal Days 2023: 1080p, 1440p, 4K a Ultrawide

Amazon chce vytvoriť nákupné sviatky a ja láska Píšeme o nich, takže tu je súhrn najlepších zľavnených herných a kancelárskych monitorov, ktoré sme doteraz našli vo výpredaji Amazon Prime Big Deal Days.

Existuje niekoľko skutočne dobrých ponúk na niektoré z najlepších herných monitorov, ktoré sme testovali, ktoré sme nevideli od hlavného dňa v júli (a neuvidíme ich až do čierneho piatku v novembri), takže ak pri hľadaní aktualizácie monitora by to mohol byť dobrý výkrik.

Ako obvykle, naše ponuky sú rozdelené podľa kategórií, tentoraz podľa rozlíšenia. Očakávajte, že monitory s rozlíšením 1080p budú dobrou voľbou pre možnosti základnej úrovne, často s vyššou obnovovacou frekvenciou, zatiaľ čo modely s rozlíšením 1440p a 4K vytlačia viac pixelov a vyžadujú grafické karty vyššej kategórie. Máme tiež špeciálnu ultraširokú sekciu pre fanúšikov pomerov strán 21:9 a 32:9.


Najlepšie ponuky monitorov Amazon Prime Big Deal 1080p


Kredit obrázka: Samsung/Digitálna zlieváreň

1920 x 1080 je prijateľné nízke rozlíšenie pre moderné hranie pri slušnej veľkosti obrazovky, takže je to naša rozpočtová kategória. Niektorí konkurenční hráči však stále preferujú monitory s rozlíšením 1080p, pretože môžu ponúknuť vyššiu obnovovaciu frekvenciu, znížiť oneskorenie vstupu a zvýšiť plynulosť zobrazenia.

Zmluvy Spojeného kráľovstva:

Dohody s USA:


Najlepšie ponuky monitora Amazon Prime Big Deal Days 1440p


Príklad monitora s rozlíšením 1440p (dell s2721dgfa)
Kredit obrázka: Tel/Digitálna zlieváreň

2560 x 1440 je skvelé všestranné rozlíšenie, ktoré zvyšuje detaily nad 1080p a umožňuje väčšie veľkosti obrazovky bez toho, aby vyzerali príliš pixelovo. Väčšina nových herných monitorov je spárovaná s týmto rozlíšením, zvyčajne s obnovovacou frekvenciou 144 Hz alebo vyššou.

Zmluvy Spojeného kráľovstva:

Dohody s USA:


Najlepšie ponuky Amazon Prime Big Deal Days 4K monitorov


Príkladom 4k herného monitora je Gigabyte m28u
Kredit obrázka: Gigabyte/Digital Foundry

4K monitory dosahujú rovnaké rozlíšenie 3840 x 2160 ako 4K televízory, čo z nich robí skvelú voľbu pre použitie s hernými konzolami ako Xbox Series X alebo PlayStation 5. Samozrejme, 4K monitory sú skvelé aj pre 4K hranie na špičkových PC a teraz začíname vidieť širokú škálu 4K 144Hz monitorov, ktoré ponúkajú to najlepšie z oboch svetov. Ak chcete monitor, ktorý dokáže dosiahnuť 4K 120 Hz na moderných konzolách, pozrite sa na HDMI 2.1.

READ  Video: Smash Bros od Digital Foundry Ultimate VS Multiverse Comparison

Zmluvy Spojeného kráľovstva:

Dohody s USA:


Najlepšie ponuky ultraširokých monitorov na Amazon Prime Big Deal Days


Príklad ultraširokého monitora (Samsung Odyssey)
Kredit obrázka: Samsung/Digitálna zlieváreň

Ultraširoké monitory sú mimo spektra rozlíšenia a v podstate ponúkajú pomer strán 21:9 alebo 32:9 ako alternatívu k štandardu 16:9. Tieto monitory sú ideálne na vytváranie obsahu aj hranie na počítači, pričom ďalšia plocha obrazovky poskytuje pohlcujúcejší zážitok z viacerých hier – alebo viac priestoru pre vaše tabuľky.

Zmluvy Spojeného kráľovstva:

Dohody s USA:


Viac ponúk Prime Big Deal Days schválených DF


Ďakujeme, že ste sa k nám pridali! Túto stránku budeme aktualizovať každý deň, keď budú prichádzať ďalšie ponuky, takže sa vráťte 10. a 11. októbra. Jednorazové ponuky zverejníme na Eurogamer a našom účte na Twitteri, @dealsfoundry A @dealsfoundryusa. Na zdravie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close