Technológie

Assassin’s Creed konečne mieri do feudálneho Japonska s ďalšími vibráciami Player Witch

Nezanedbateľná časť dnešného živého vysielania Ubisoft Forward bola venovaná Assassin’s Creed. Na oslavu 15. výročia tohto skromného akčného dobrodružstva vytvorila senior komunitná vývojárka Alice Terrett časovú os takmer podobnú MCU pre každé vydanie Assassin’s Creed, vrátane veľmi nadšeného Dannyho „It’s the Daddy“ Wallacea. Nabudúce dobrý čas. Obsahuje nové DLC pre Valhallu a tajomný hororový tease. Ale na vrchol zoznamu po budúcom roku Vysoko komerčné a kompaktné Assassin’s Creed Mirage s kódovým označením Assassin’s Creed: Red je ďalšou veľkou vlajkovou loďou RPG s otvoreným svetom pre túto sériu. Odohráva sa vo feudálnom Japonsku.

Je to jedno z najžiadanejších a dlho očakávaných nastavení pre hru Assassin’s Creed a Ubisoft povedal, že „prežije najsilnejšiu shinobi fantasy všetkých čias“, s kódovým označením Red. V tomto bode nie je nič iné viditeľné – škádlení trvalo niekoľko sekúnd a ukazovalo postavu sediacu na streche pred západom slnka, takže strechy a slnko to, myslím, potvrdili – nebolo tam ani uvoľňovacie okno. Hra pochádza od Ubisoft Quebec, štúdia, ktoré stojí za Assassin’s Creed Odyssey, a ja som si Odyssey obľúbil. Očakávajte obrovský otvorený svet, v ktorom pred smrťou nebudete na 100 %.

Ďalším zaujímavým teasom je ďalšia vlajková loď, tentoraz vyvinutá v Ubisoft Montreal. Je to očividne „veľmi odlišná hra Assassin’s Creed“, keďže krátky ukážkový trailer k nej ukázal logo AC vyrobené z vetvičiek a lana visiaceho na konári v strašidelnom lese. Má tiež iba jedno kódové meno: Hex (vyslovuje sa „Heck-say“). Názov a vtip ma vedú k presvedčeniu, že to bola hororová hra na čarodejnice. Minimálne by som bol veľmi prekvapený, keby to bola pohodová romcom. Projekt vedie Clint Hawking zo Splinter Cell, Far Cry 2 a najnovšie Watch Dogs: Legion.

Inde stále existuje koncový obsah pre nadchádzajúcu mobilnú hru v otvorenom svete (kódové označenie Jade, odohrávajúca sa v Číne) a Assassin’s Creed: Valhalla (hoci posledné DLC je umiestnené ako koncový obsah). Volá sa to posledná kapitola, aj keď som si celkom istý, že je to posledná kapitola. Je to trojitá úloha spojiť niektoré príbehové línie do hlavnej hry, keď Evor začína pociťovať volanie po novom dobrodružstve.

Mal som len malú aktualizáciu na potvrdenie Televízna relácia Assassin’s Creed Vyvíja ich Netflix pod vedením showrunnera Jeba Stewarta (ktorý, nemôžem uveriť, že to hovorím, je jedným zo spisovateľov Die Hard). Tajomné nekonečno opäť postavilo hlavu a dáva to najavo Nie je to „hra“., ale obe tie kódové označenia Red a Hex s tým nejako súvisia. A, samozrejme, oveľa menej Mirage, efektívnejšia AC hra, ktorá sa vráti ku koreňom série na budúcoročnom veľkom 1-5 výročí.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close