Technológie

Atomfall, britská hra podobná Falloutu od Sniper Elite Studios, bola ohlásená

Hore a Atomic! Sniper Elite Studio má hru podobnú britskému Falloutu od Insurgency.

Volá sa Atomfall a dnes večer bol odhalený na Xbox Showcase. Tím opisuje Atomfall ako akčnú hru pre jedného hráča, v ktorej budú hráči skúmať post-nukleárne prostredie, potom upratovať, vyrábať, vymieňať a – samozrejme – bojovať o prežitie.

Aj keď je príbeh Atomfall fiktívny, bol inšpirovaný skutočnou jadrovou katastrofou, ku ktorej došlo v severnom Anglicku v roku 1957. Hráči zažijú Britániu päť rokov po udalosti a zistia, že „všetko sa zmenilo“ po tom osudnom dni. Trailer s britskými piesňami, strnadami a telefónnymi búdkami si môžete pozrieť nižšie.

Trailer Atomfall Reveal – ukážka hier pre Xbox 2024.Sledujte na YouTube

„Autumnfall prináša povojnovú Britániu s prvkami paranoje studenej vojny, ľudového hororu a klasického britského sci-fi ako Day of the Drifters, Doctor Who a The Prisoner, aby vytvorila pohlcujúci a vzrušujúci herný zážitok,“ uvádza oficiálna reklama. „Odohrávajúce sa na britskom vidieku s malebnými krčmami, malebnými dedinami a červenými telefónnymi búdkami je čoskoro jasné, že veci sú všetko, len nie obyčajné.“

Jadrový spad Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 a PC vyjdú v roku 2025. Bude tiež k dispozícii v Day One Game Pass. Viac bude počuť „čoskoro“, takže zostaňte naladení.

Inde sme tento večer sledovali Indiana Jones and the Great Circle, Avoid a Perfect Dark. Xbox tiež oznámil tri nové varianty konzoly.

READ  Čakal som štyri roky, kým som navštívil dermatológa NHS

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close