šport

Australian Open 2021: Rohan Bopanna, Ben McLachlan čelia kórejskému páru Nam Ji-Chung a Min-Q

Australian Open 2021: Kórejský pár Rohan Bopanna a Ben McLachlan budú čeliť našej skladbe Ji-Chung & Min-Q. & Nbsp | & nbsp Fotografický kredit: & nbspIANS

Na pondelňajšom prvom kole Australian Open sa proti našej kórejskej dvojici Ji-Chung a Min-Kyu Sang postavia indický Rohan Bopanna a jeho japonský partner Ben McLachlan. Partner Bopanny, Divij Sharan, je zatiaľ v dvojici so slovenským Igorom Jeleneom a bude čeliť nemeckej dvojici Kevin Gravitz a Yannick Hoffmann.

Angita Raina sa medzitým pripojila k rumunskej Mihele Busarnescu a bude čeliť austrálskej dvojici Olivia Catecci a Belinda Vulcag. Raina (28) je piatou Indkou, ktorá sa predstavila v hlavnom ťahu grandslamového turnaja. Predtým v poslednom kole prehral, ​​aby sa kvalifikoval v kategórii dvojhry.

40-ročný Bopanna sa pripojil k McLachlanu vo štvorhre mužov po tom, čo starší indický tenista Joao Sousa podpísal zmluvu s Govt – 19 a nedokázal absolvovať grandslamové turné roka. McLachlanov partner musel turnaj opustiť a do Bopanny sa pripojil prvýkrát.

Sharan (34 rokov) a Jelene nastúpili v dvoch zápasoch až do Australian Open. V pred štvrťfinále Murray River Open prehrali 6: 7 (5), 4: 6 s piatym nasadeným francúzskym párom Fabrice Martin-Jeremy Charti.

READ  Kalinskaya, Pouskova, Schmitlova a Wang Qiang - Tennis Threats Magazine

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close