šport

Jack Quinn z Buffala Sabres je prekvapivým prírastkom v tíme taxislužby

Keď Buffalo Sabres draftovalo Jacka Quinna s ôsmym celkovým výberom do roku 2020, čelili väčšej horúčave. Keď boli na palube ešte Marco Rossi a Cole Perpetti, považovalo sa to za dosiahnuteľné, pretože Quinn bol na väčšine hodnotení draftu nízky. Teraz sú to tri mesiace – hral za tím Kanady na majstrovstvách sveta juniorov do 20 rokov, čo nebolo také pôsobivé, najmä preto, že dostal priestor v druhej rade. Predviedol svoje schopnosti aj napriek zábleskom a prudkým výpadom prihrávky, ako je ten dole.

(TSN_Sports na Twitteri)

Po infarkte v USA odišiel Quinn do tréningového tábora byvolov a urobil dojem na hlavného trénera Ralpha Kruegera. Aj keď Sabres pre neho nedokončili plán, Korčuľovanie s taxi-drepom je jedinou možnosťou.

Nebol v základnej nočnej zostave a očakáva sa, že Sabres budú pripravení, ak sa v týchto prvých zápasoch zrania hráči. Po absolvovaní výcviku v jednotke trestného zabitia mu môže byť poskytnutá príležitosť podniknúť nejaké kroky, ak sa takáto príležitosť naskytne.

Krok, ktorý drží Quinna v tíme, je mierne povedané úžasný. Nie je fyzicky pripravený a napriek zručnostiam sa hranie v menšine javí ako najvhodnejšie pre jeho rozvoj. Po obnovení hokejovej ligy Ontario možno očakávať, že Quinn bude znovu menovaný do Ottawy 67. Je to spôsob, ako získať komplexný pohľad na očakávanie.

Predtým, ako Quinn odohrá svoj prvý zápas v NHL, sa ponoríme hlbšie k tomu, prečo musia menšiny rásť viac.

Slabý svetový výkon juniorov pre tím Kanady

Som človek, ktorý tvrdí, že World Juniors by nemala byť témou pri hodnotení príležitosti kvôli malej veľkosti vzorky. Pozrime sa na Nathana McKinnona, ktorý v Kanade zaznamenal v šiestich zápasoch v roku 2013 iba jeden bod, ale teraz je jedným z najlepších hráčov ligy. Môže sa však starať, pretože odhalil niektoré nedostatky hry Quinn proti jeho vlastnému veku. Na hru nemal vplyv tak, ako očakával.

Devon Levy Bowen z Kanady obhajuje Pirama proti slovenskému Michaelovi Mirzikovi počas majstrovstiev sveta IIHF juniorov v roku 2021 27. decembra 2020 na Rogers Place v kanadskom Edmontone. (Foto: Cody McLachlan / Getty Images)

Šance ako Seth Jarvis a Shane Wright mohli mať produktívnejšiu konkurenciu a Kanada mohla zvýšiť šance na zisk zlatej medaily. Nikdy to nie je chyba niekoho iného, ​​je to tu mladý muž, o ktorom sa tu diskutuje, ale kritika jeho hry je spravodlivá.

READ  Zápisník o vyhliadkach Blackhawks: Paul Ludwinski bude mať v tejto sezóne obrovský vplyv

Súvisiace: 3 Výstup z otvárača sezóny Sabres

Kanada – Sledujte túto hru zo zápasu USA o zlatú medailu, ktorá vedie k postupu v obrannom pásme Kanady. Pred strelením gólu sa Quinnovi nepodarilo dostať sa z obranného pásma, čo viedlo k gólu Alexa Durkota.

(TSN_Sports na Twitteri)

Quinn mal v siedmich zápasoch na päť bodov jeden gól a štyri asistencie, čo je celkom úctyhodné. Na začatie úniku predviedol dobré prihrávky do neutrálnych zón a ukázal vynikajúcu chémiu s Alexom Newhookom v útočnom pásme, čo viedlo k niekoľkým gólom. Príbeh jeho hokejovej cesty je skutočne inšpiratívny, pretože vždy čelil nepriazni osudu – vyrastal v hraní AA, nikdy pred minulým rokom nebol pozvaný do hokejového kempu v Kanade („Jack Quinn sa môže transformovať z príležitosti šable“ do svojej hry, Športovec NHL – 30. 12. 2020).

Nie je to jediný dôvod, aby sa taxikársky tím stal prekvapením.

Quinton Byfield, Trevor Zegras a Arthur Kaliyev sú hráči AHL.

Prebieha tréningové sústredenie AHL v Rochester Americans a Quinn by sa na túto úroveň dobre hodil. Quinton Biffield, hráč, ktorý bol veľmi kritizovaný za účasť na turnaji World Juniors a celkovo druhý v drafte NHL 2020, bol vylúčený. Do ich malých ligových klubov sa dostali aj ďalšie významné príležitosti, ako napríklad Anaheim Trevor Zegras alebo losangeleský Arthur Kaliyev. Zmyslom rastu nie je využiť príležitosť, ale umožniť im uplatniť svoje silné a slabé stránky pred zavedením NHL.

Arthur Khaliev Los Angeles Kings Draft
Arthur Kaliyev, Los Angeles Kings, draft NHL 2019 (Amy Irwin / Hokejoví autori)

Keď sa pozriete na hráčov vyslaných minulý týždeň, vynikne jedno meno. Art Rutslinen absolvoval sľubné sústredenie, Sobers urobil zmeny v treťom rade a vyzerá to, že patrí. Namiesto toho, aby ho pridali do taxislužby, ho poslali do Rochesteru, kde dostal ďalšie školenie a čas na prispôsobenie sa severoamerickému snehu. Ak sa rozhodnú pre lacné riešenie a riskujú malú šírku pásma, klamete samého seba.

READ  Hlboký ponor do Slovenskej národnej hokejovej ligy

Hráč ako Dylan Gossans, ktorý je v sezóne draftu plus dva, ukázal, že NHL je pripravená, a v prvých dvoch zápasoch sa nezúčastnil. Tento vývoj WHL mu umožnil pracovať na všetkej svojej hernej neschopnosti. Bol by veľmi vhodný na to, aby hral na úrovni AHL kvôli tomu, aký silný bol a vzal ma na ďalšiu úroveň.

Rozvoj v AHL predstavuje potenciál pre príležitosti do 20 rokov

Pokiaľ nedostanete pôžičku od európskeho klubu, existujú pravidlá, ktoré vám neumožňujú hrať v AHL určité príležitosti. Zoznámte sa s bývalým šabľom Alexom Neylanderom, ktorý dostal európsku pôžičku a v 18 rokoch mohol hrať za Rochester. Jedinečnosť tejto sezóny umožňuje, aby sa šance hrať v minulej sezóne v kanadskej hokejovej lige hrali proti kvalitnej súťaži, najmä pre hráča ako Quinn, ktorý pravidelne hrá v OHL, ktorá zakazuje fyzické overovanie počas športovej činnosti. Nepomáha mu rozvíjať fyzickú hru.

Jack Quinn Ottawa 67. roky
Jack Quinn z Ottawy 67 (Terry Wilson / OHL Pictures)

William Neylander je príkladom hráča, ktorý využíval AHL ako talentovaný hráč NHL. Švédsko bolo pridané do európskej pôžičky a po zvolení celkovo ôsmom v drafte NHL 2014 hralo s Torontom Marleys dve plné sezóny. V druhej sezóne hral tak dobre, že počas záverečného predĺženia sezóny 2015-16 zaznamenal s listami 21 zápasov.

Súvisiace: Sabres ukončí deväťročné sucho v play-off v rokoch 2020-21

Sabres by mali využiť túto príležitosť a poskytnúť najlepšie príležitosti hlavným juniorským ligám a umožniť im rásť spolu s odborníkmi.

Jack Quinn je celkovo veľmi pracovitý mladý muž, ktorý prekonal väčšinu výziev, ktorým čelil. Namiesto toho, aby ste ho posadili do taxislužby a hrali ho, keď nie je pripravený na zápas NHL, nechajte ho hrať AHL a nechajte ho pomaly rásť, kým sa nezačne OHL.Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close