Hlavné správy

Belgicko vs. Slovensko Offshore Odds and Pick (17. júna)

Belgicko vs. Slovensko sa uskutoční v pondelok 17. júna v Deutsche Bank Park vo Frankfurte. Podľa kurzov na Euro 2024 by Red Devils nemali mať žiadne väčšie problémy vyhrať tento zápas. Hlavným dôvodom je ich séria bez prehry od majstrovstiev sveta v Katare.

Každý vie, aký silný je tím Belgicka, vrátane Slovenska. Preto pravdepodobne „zastavia autobus“ pred svojim cieľom a Belgicko vs. Slovensko robí všetko pre to, aby bola hra nudná. Tak čo, potiahnu to Slováci? Môžeme to zistiť.

Pred stávkou Belgicko vs Slovensko

Očakáva sa, že Belgicko tento zápas vyhrá, no nie je to prekvapujúce. Koniec koncov, káder tohto tímu na Euro 2024 je nabitý skutočne elitnými hráčmi. Ich najväčšou hviezdou je Kevin De Bruyne, 32-ročný veterán, ktorý je všeobecne považovaný za jedného z najlepších tvorcov hry svojej generácie.

Zaujímavosťou je, že je jedným zo 6 hráčov v poli v belgickom kádri, ktorí majú viac ako 30 rokov. Tím je plný vychádzajúcich hviezd, ktoré túžia predviesť svoj talent. Pre Slovensko, prvého súpera Belgicka, to bolo takmer naopak.

Jadro slovenskej futbalovej reprezentácie tvoria skúsení hráči, ktorí vedia hrať veľké zápasy – Juraj Kuka (37 rokov), Petar Pekaric (37) a Stanislav Lobotka, ktorý tento rok dovŕšil 30 rokov.

Všetci spomenutí hráči sú buď obrancovia alebo stredopoliari, ktorí v každom zápase odvádzajú náročnú defenzívnu prácu. Keď si k tomu prirátate, že Slovensko má v 35-ročnom Martinovi Dúbravkovi výborného brankára, pochopíte, že najsilnejšou zbraňou tohto mužstva je obrana.

READ  Kríza s vírusmi koróny znižuje počet cudzincov pracujúcich na Slovensku

Belgicko vs Slovensko Offshore kurzy a tipy

Stávkové kancelárie chcú, aby Belgicko vyhralo tento zápas, a my môžeme súhlasiť. Nemyslíme si však, že Red Devils budú mať v pondelok ľahkú úlohu. Hráči Slovenska budú brániť so všetkým, čo majú, čo súperovi veľmi sťaží hľadanie siete. Ak chcú Belgičania vyhrať, urobia to tak, že strelia gól alebo dva.

Vyberte: Belgicko & do 2,5 gólu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close