šport

Bemelmens sa vracia do okruhu víťazov na turnaji Semberg Challenger

Starberg, 15. februára 2021

Ruben Bemelmans , Je šampiónom 28. ročníka 88 520 Challenger Cerberg-la Manche Konalo sa v komplexe Sportiff Sandrine v C என் rdoba, Francúzsko. Tridsaťtriročný Belgičan porazil 35-ročného mladíka Lucas Rosol Vo finále medzi dvoma nenasadenými hráčmi 6-4, 6-4 z Českej republiky.

Pemelmenovci svoj zápas zaznamenali tak, že porazili francúzskeho šťastlivca, ktorý porazil v hlavnom zápase Corinthiana Denoliho, Uziska Denisa Istomina, Belgičana Michaela Keertza a tretieho z Francúzska Arthura Rinderneka.

Vo finále Bemelmans trafil štyri esá, keď prekonal 92 percent svojich prvých podaných bodov a víťazstvo spečatil za hodinu a 10 minút.

Zisk svojej šiestej trofeje v kariére na okruhu ATP Challenger je prvý, ktorý získal od víťazstva na turnaji Cobblens Open v Nemecku v roku 2017. Bemelmans si odniesol 12 250 prize money a 100 bodov do rebríčka ATP zo severozápadného francúzskeho oddelenia Manche.

Klein / Molkan získali titul vo štvorhre

V sobotu, Lucas Klein A Alex Molkon Zachytil slovenský titul vo štvorhre. Dvojica naposledy bojovala s francúzskym duom Antoine Hong A Albano Olivetti 1-6, 7-5, 10-6. Jedna hodina 14 minút Stretnutie. Trvanliví Klein a Molkon rozdelili prize money na 5 250 a získali 100 bodov do štvorhry ATP.

READ  Vedúci turné varuje, že Grécko a Španielsko budú v lete „jantárové“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close