Svet

Beňová hovorila naozaj dobre! Mučenie vo verejnej doprave, pôrod v Bratislave … bude sa opakovať o rok?!

Monika Beňová sa prvýkrát stala matkou v dvadsiatych rokoch, keď porodila svojho syna Martina. Na svoj súrodenec musel dlho čakať. Po viac ako tridsiatich rokoch sa však k rodine pripojí malé dievčatko. Správa prekvapila verejnosť, boli tu aj nepriatelia. Ako však sama poslankyňa EP uviedla v programe Teleráno, ignoruje nenávistné komentáre.

Pekné skoro popoludnie. Chcem sa vám poďakovať za dnešnú fantastickú atmosféru a príjemnú debatu v Teleráno s Lenkou a …

pridané Monika Beňová Streda, 26. augusta 2020

Modifikované dieťa

Podľa nej je dcéra Leo vytúženým dieťaťom. „Aj keď nie som praktizujúci veriaci, dokonca sa za to modlil. Som veľmi šťastný, že sme to urobili, pretože som ani nedúfal.“ opísané.

Myslí si, že kvôli koronárnej kríze dokázala spomaliť svoj životný štýl a možno to bola jej úloha v tehotenstve. Aj keď sa nezaoberala pohlavím dieťaťa vopred, bola rada, že má dievča. „Moja dcéra je pre mňa symbolom, že budem musieť niekoho odovzdať mojej ženskej skúsenosti, naučiť veci jej žien,“ Pripustila a dodala, že je to iné pre chlapcov, ale samozrejme miluje svojho syna.

Zdroj: Facebook / Monika Beňová

Je doma od marca

Beňová nebola v Bruseli už niekoľko mesiacov. Pokiaľ ide o koronavírus, poslanci však „pracujú“ online. „Som stále doma. To znamená, že si môžem ráno ľahnúť dlhšie, nemusím sa hneď hneď postaviť na nohy, nemusím bežať do práce, nemám toľko stresu.“ „ opísané.

Beňová hovorila naozaj dobre!

Zdroj: Topky: Vlado Benko Jr.

Podľa nej miernejší režim tiež podpísal, že sa necítil skoro ráno zle, ako keď čakala na syna. „Naposledy som to porovnal natoľko, že keď som čakal na matku, stále som išiel do Veľkej Británie a žili sme v Petržalke. V 45 rokoch som išiel na Šafárikovo námestie. Pamätám si, ako som ráno mával o siedmej.“ hodiny a aké hrozné som sa ráno cítil zle, keď som išiel na túto prednášku, “ pripomenul politika mučenia vo verejnej doprave.

Prečítajte si tiež: Beňová (51) si spomínala na svoje prvé tehotenstvo: FOTO Aha, s ktorou sa stále chvastala

Musela mnohokrát vystúpiť z autobusu a čakať na ďalší. Preto sa vydala na hodinu s dostatočným predstihom.

Monika Beňová o dieťati

Tehotná po 32 rokoch. Poslankyňa Monika Beňová prežíva takú bezprecedentnú situáciu. Ako nám povedala, jej nenarodené dieťa menom Leo sa priamo modlilo. Ako prežíva tehotenstvo po 50 rokoch? Je chorá? Má v porovnaní s prvým narodením nejaké komplikácie? Tiež odhalila, že čelí kritike za svoje rozhodnutie. Ako ju vníma? Celý rozhovor si môžete pozrieť na markizaplus.sk

pridané Teleráno Streda, 26. augusta 2020

Prečo nie Monika?

Názov Beň sa roky páčil. Podľa nej sa jej partner, právnik Ľubomír Klčo, spýtal, prečo si nevyberú meno Monika. „V našej rodine bolo vždy to, že prvorodený syn bol povolaný po otcovi. Môj prvorodený syn sa skutočne volá po svojom chudobnom otcovi. Môj súčasný partner sa ma pýtal, prečo by som ho po ňom nezmenoval. ja, “ vysvetlila Beňová.

READ  Ketanji Jackson je prvou černoškou, ktorá sa stala sudkyňou Najvyššieho súdu USA

Monika Beňová

Zdroj: FB / Monika Beňová

Okrem toho sa v jej hlavách objavujú spomienky na detstvo. Často počula prezývky ako Moňa alebo Mona, ktoré sa jej nepáčili. „Podľa Le mi môžem povedať iba pekné meno Lea, Leuška, Lejka,“ budúca matka pokračovala, ktorá tiež odhalila, že by sa mala rodiť v hlavnom meste, konkrétne v nemocnici v Petržalke. Starostlivosť lekárov je tu vysoko cenená.

„Je to veľmi príjemné, toto tehotenstvo sa mi veľmi páči. Neviem, či ho o rok neskrojím,“ politik žartoval naživo.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close