Zábava

Billie Eilish o fotografii, na ktorej vyzerá ako žena po tridsiatke, ktorá miluje víno: Takto vyzerám, len ste ju ešte nevideli

Pre uloženie článku musíte byť prihlásený.

Populárny popový spevák absolvuje každý rok rovnaký rozhovor pre portál Vanity Fair. Tento rok si spomenula aj na najtrápnejší okamih roka.

Popová hviezda Billie Eilish si v rozhovore pre Vanity Fair spomenula na nedávny „prípad“, keď neznámy novinár zverejnil jej fotografiu na Twitteri a napísal, že vyzerá ako matka okolo tridsiatky, ktorá miluje víno. Billie reagovala s úsmevom a vysvetlila, že to bol okamih v čase, keď bolo vonku veľmi teplo, takže prirodzene nevyzerá najlepšie. Zároveň dodala, že takto to stále vyzerá, ale ľudia si to zatiaľ nevšimli.

Billie Eilish odpovedá každý rok na rovnaké otázky, takže fanúšikovia môžu sledovať, ako sa časom menia. Môžu si tiež spomenúť na jej slová z posledných rokov a sledovať, ako sa vyvíjajú jej názory, ale aj jej počty a skúsenosti.

Napríklad v minulosti povedala, že chce tetovanie, a teraz prezradila, že tento plán už splnila. Zároveň však nechcela ukázať, čo si dala vytetovať.

ZALOŽTE ČLÁNOK ZADARMO

Prihláste sa na odber aplikácie REFRESHER + a získajte ďalšie výhody

Tento článok si môžete prečítať zadarmo, ale s predplatným REFRESHER + získate prístup k viac ako 1466 zamknutý článok a získate ďalšie výhody.

VIAC O PREDPLATNOM

Môžete ju kedykoľvek jednoducho zrušiť

Od 1,99 € mesačne

S REFRESHER + môžete získať tieto výhody

VIAC

V priebehu rokov Billie reagovala aj na to, ako sa vyvíja jej sláva a v akých momentoch sa už nemôže objavovať na verejnosti. Teraz sme sa dozvedeli, že počas pandémie sa jej podarilo zabudnúť na to, že je slávna a zažila aj vtipné zážitky z návštevy klubu, ktorý navštevuje so svojím psom.

READ  KVIFF.TV sa stáva oficiálnym televíznym kanálom Karlových Varov

Pripomenula si tiež svojich 5 cien Grammy, ktoré získala vo všetkých najprestížnejších kategóriách, a sťažovala sa na nedostatok koncertov.

Momentálne má rozpracovaných 16 piesní, takže môžeme predpokladať, že v blízkej budúcnosti bude chcieť vydať album. Billie tiež prezradila, že písanie textov ju baví čoraz viac, čo je dobrá správa pre všetkých jej poslucháčov.

Nahlásiť chybu.
Ak nájdete v článku chybu alebo máte pripomienky, dajte nám vedieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close