športové

Bol uškrtený mojou nočnou morou

dnes 00:00
|

Martin Škrtel sa netají skutočnosťou, že Peter Crouch ho okrem iného inšpiroval k napísaniu jeho „kroniky“ v denníku Šport.

Nedávno sa zmienil o slovenskom trackerovi v jednom zo svojich pravidelných príspevkov do British Daily Mail. Konkrétne, v ktorom mu obranca spôsobil najväčšie problémy svojej kariéry.

„Možno vás prekvapí, ale Martin Skrtel bol mojou nočnou morou. Keď prišiel do Liverpoolu v januári 2008, bol som v tom čase súčasťou tímu. Mimo ihriska bol Martin ticho, mal dobrú postavu, ale keď sa dostal na ihrisko, úplne sa zmenil. Hral som ho v anglickom tričku, hral za Slovensko. Bolo to v marci 2009 vo Wembley. uvedomil si svoj zlý zvyk: poskakovať na kolenách súpera na stehne, aby v hlavnom boji dosiahol čo najvyššiu úroveň. Prvýkrát som to prijal, po druhý alebo tretí raz som to nemal už to nemohol vziať a explodoval som.

“Do prdele, Martin!” Zakričal som na neho. „Ach, Crouchie! Je mi ľúto, nevidela som ťa.“ Bola to jeho odpoveď. Zároveň som sa nemohol sťažovať ani na rozhodcov, pretože väčšinou sledovali útek lopty, takže ho nevideli. Ale vedel veľmi dobre, čo robí. Keď som zostúpil z poľa, mal som na franšíze svoje stehná. Martin bol milý chlapec, ale absolútne sa mu nechcel nechať unaviť, “napísal bývalý tím Reds a Albion.

A čo Martin Škrtel? “Pamätám si ten zápas. Stratili sme 0: 4 a nebolo to moje najslávnejšie predstavenie v tom čase. Určite proti nemu určite nebolo. V bojoch s jedným ďalším útočníkom dva metre dlhé, vždy si vyberieš niečo a dávaš niečo. Pravdepodobne trpel viac ako … Neskôr sme sa spolu smiali, takže ho určite nebudem vidieť ako čierneho. Okrem toho nie je potrebujem odhaliť všetky moje zbrane, pretože potom mi budú rozhodca venovať ešte väčšiu pozornosť, “povedal a usmial sa na svojho bývalého spoluhráča z Anfieldu.

Prečítajte si tiež

Martin Škrtel verí, že jeho vynikajúca séria neskončí ani po reštarte Süper Lig

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close