Zábava

Budúca manželka milovaného herca zomrela

Druhá milovaná žena mala svoju zákernú rakovinu. Český herec Ladislav Frej (78) je opäť smutný. Pred niekoľkými dňami stratil mladšieho partnera Gabinu († 56), s ktorým plánoval štvrtú svadbu.

Podľa informácií českého Bleska mala Gábina Mrkvicová prehrať boj proti rakovine od soboty do nedele. Úmrtie údajne nenastalo v nemocnici, ale priamo doma. Pred piatimi rokmi porazila rakovinu prsníkajej lekári však nedávno zistili, že mala zhubný nádor pankreasu.

Ladislav Frej

Ladislav Frej

Zdroj: archív

„Skutočnosť, že moje vlasy vyzerali takto, bola poslednou vecou, ​​ktorá ma trápila. Naozaj nechcem pre nikoho chemoterapiu, bolo to celkom hrozné obdobie,“nedávno odhalený českému Blesku. Herec pripraví pohreb namiesto svadby.

Ladislav Frej mal syna so svojou prvou manželkou, ale pár nerozumel. Druhá manželka sa potratila dvakrát, čo tiež prispelo k rozpadu ich vzťahov. S tretím partnerom herečka Evelyna Steimarová, túžili po deťoch, ale márne. „Nefungovalo to. Mohli sme mať obe deti, ale bohužiaľ nie spolu,“ opísal Frej v knihe Úradujúce manželstvo, Keď sa po roku rozvedeli, Evelyna už čakala svoju dcéru Vendulu s textárkou Zdeňkom Rytířom († 69) a Ladislavom opäť Kristínu so Věrou Galatíkovou. Jeho poslednou manželkou bola herečka Galatíková. Bohužiaľ sa mu nepodarilo vziať si svoju milovanú Gabriela.

Prečítajte si tiež:

Autor:
tam

READ  Marek Hamšík verí, že Slovensko je outsiderom aj napriek tomu, že porazilo skupinu E

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close