Zábava

Šortky: Williams Racing, Dasn, Andrew Strauss

Britský tím Formuly 1 Williams Racing oznámil nové partnerstvo s Jumeirah Hotels & Resorts.

Vďaka dohode Williams Racing Jumeirah ponúkne hosťom a partnerom „jedinečné momenty a kurátorské podujatia na miestach Grand Prix po celom svete“.

Jumeirah Hotels & Resorts – jej vlajkový hotel Burj Al Arab Jumeirah – nedávno otvoril rezort Jumeirah Gulf of Bahrain Resort & Spa, ktorý sa nachádza v blízkosti okruhu Formuly 1 v Bahrajne, kde sa v nedeľu 5. mája uskutočnia otváracie preteky novej sezóny.Th marca.

Pretekárske auto Williams Racing bude mať značku Jumeirah Hotels & Resorts.

James Bower, obchodný riaditeľ Williams Racing, povedal:Sme radi, že môžeme spolupracovať s Jumeirah Hotels & Resorts. Jumeirah má ambicióznu víziu rastu a záväzok k dokonalosti, ktorý rezonuje s našimi hodnotami a cestou, na ktorej sa uberáme.

„Strategická cesta rastu Jumeirah ich priviedla do tímu Williams Racing a tešíme sa, že túto sezónu aj po nej vylepšíme a vylepšíme tieto výnimočné zážitky s ich neuveriteľnou odbornosťou v oblasti pohostinstva.“


DAZN zabezpečil nové vysielacie partnerstvo s Oktagon MMA, ktoré pokrýva niekoľko významných medzinárodných území.

Podľa podmienok dohody bude európska propagácia MMA teraz dostupná na streamovacej platforme DAZN, avšak Česká republika, Slovensko a územia DACH sú z obchodu vylúčené.

DAZN bude prvýkrát vysielať Oktagon MMA 4. spolu s hlavným podujatím Oktagon 40Th Marec – Spustenie turnaja Welterweight Tipsport GameChanger v hodnote 1 milión eur.

Promotéri Oktagon MMA Ondřej Novotný a Pavol Neruda, “Naším poslaním je ukázať ľuďom krásu MMA a bojových športov prostredníctvom pútavých príbehov a prvotriedneho programovania. Teraz s DAZN sú naše živé podujatia, reality show, dokumentárne filmy a televízne seriály ľahko dostupné miliónom divákov. Milióny fanúšikov z celého sveta sa pridajú k fanúšikovskej základni Octagon Family.

„Načasovanie nemôže byť lepšie. Spúšťame najväčší program MMA v európskej histórii, Ligu majstrov MMA – TIPSPORT GAMECHANGER. 16 najlepších európskych bojovníkov bude bojovať o 1 000 000 € v 5 zápasoch a DAZN diváci sa k nám môžu pridať na tejto vzrušujúcej ceste.


Londýnska investičná, poradenská a marketingová skupina TTB Sport vymenovala bývalého anglického kriketového kapitána Sira Andrewa Straussa za výkonného predsedu.

READ  Milovaný film Ryana Reynoldsa otriasa Netflixom

Športový partner TTB, Holly Millward, povedala: „Andrew je prvotriedny prírastok do nášho vedúceho tímu, ktorý TTB Sport a našim klientom prináša bohaté skúsenosti z kriketu a palubovky. Vďaka širokým znalostiam vo všetkých aspektoch športu sú jeho poznatky veľmi cenné a obzvlášť relevantné, keďže úloha športu v spoločnosti sa stáva čoraz dôležitejšou.

Strauss komentoval, „Som rád, že sa môžem pripojiť k TDB Sport Capital v tak sľubnom a dôležitom čase. Šport sa pretvára spôsobmi, ktoré si ani nevieme predstaviť, a my sme nadšení, že môžeme byť v popredí tejto zmeny, investujeme a radíme podnikom, technológiám a zakladateľom, ktorí formujú jeho budúcnosť. Teším sa na spoluprácu s Holly a Nickom pri budovaní organizácie svetovej úrovne, ktorá sa venuje mojej veľkej vášni pre šport.


Talianska značka športového oblečenia KOO sa spojila s Eye Keep Communications, aby slúžila ako agentúra pre styk s verejnosťou britskej značky.

KOO Eyewear, založená v roku 2017, je značka, ktorá sa špecializuje na navrhovanie a výrobu vysokovýkonných slnečných okuliarov a okuliarov.

S pomocou Keep Communications vo Veľkej Británii a mimo PR, špecialistu mimo PR agentúry v USA, sa KOO Eyewear snaží posilniť svoju sieť v Spojenom kráľovstve a Severnej Amerike a povedomie o značke.

Riaditeľ komunikácie Keep Matt Williams komentoval.Sme nadšení, že sa môžeme pripojiť k úžasným tímom v KOO a OutsidePR. Je jasné, že všetci zdieľame spoločnú vášeň pre čokoľvek, čo súvisí s dobrodružstvom, takže sa tešíme na to, že urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme britskému publiku priniesli neuveriteľne inovatívne produkcie.


Anglická futbalová liga (EFL) podpísala zmluvu s futbalovým klubom Lincoln City FC so spoločnosťou StatsBomb poskytujúcou údaje o výkonnosti a analytické služby.

S viac ako 3 400 zaznamenanými udalosťami na zápas vo viac ako 100 turnajoch po celom svete bude tím profitovať z údajov StasBomb pri príprave a kontrole hier. Údaje StatsBomb zahŕňajú individuálne metriky, ako sú údaje o tlaku, kondícia prihrávok a umiestnenie obrancov a brankárov pre každú strelu, ktorá prispieva k modelu očakávaných cieľov StatsBomb (xG).

READ  Práca s Amitabhom Bachchanom bola pre mňa veľkou krivkou učenia: filmár Anand Pandit, zábavné správy

Lincoln City navyše získa prístup k analytickej a vyhľadávacej platforme StatsBomb IQ.

Riaditeľ futbalu Lincoln City Jess George sa vyjadril, „Na trhu s čoraz väčšou konkurenciou veríme, že prispôsobenie nášho náborového modelu údajom a schopnosť manipulovať s týmito údajmi je rozhodujúca v snahe nájsť výhodu oproti našim konkurentom.

Táto úroveň údajov nám umožní prehodnotiť naše výkony, podrobnejšie posúdiť našich budúcich súperov a posúdiť výkonnostné trendy v prvej lige. Sme radi, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou StatsBomb, popredným poskytovateľom týchto údajov o výkonnosti a analýz.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close