Technológie

Bungie po Destiny 2 odpovedalo, že konečný formát bol „náhodne posunutý naživo na PS5“.

Aktualizované 31. mája 2024: Bungie vydala vyhlásenie po tom, čo bola „časť“ expanzie The Final Shape od Destiny 2 „náhodne posunutá naživo“ na streamovaciu službu PS5.

Štúdio priznalo, že spoilery sa zdieľali online a že „malá skupina hráčov“ mala prístup ku kampani, balíčkom, ozvenám a „iným informáciám o odmenách“.

Výsledkom je, že s The Final Shape, ktorý vyjde budúci týždeň, tím radí hráčom, ktorí si nechcú pokaziť zážitok, aby boli na sociálnych sieťach „extrémne opatrní“ a tým, ktorí vidia spoilery, „buďte prosím ohľaduplní k ostatným“.

„Ďakujem všetkým členom našej komunity, ktorí nám už pomohli nahlásením únikov a aktívne pracovali na tom, aby sa zabránilo zdieľaniu ďalších skúseností pred plánovaným dátumom,“ uzavrelo vyhlásenie.

„Vždy je to veľmi ťažké, keď tvrdá práca nášho tímu vyjde najavo skoro, ale aj tak sa tešíme, že všetci budeme môcť 4. júna spoločne zažiť úplný štart.“

Nasleduje pôvodný príbeh.


30. mája 2024: Ice Up, Guardian – Final Shape DLC uniklo online po tom, čo bolo rozšírenie dnes predbežne dostupné.

Ako bolo hlásené desiatky krát Komunita Destiny 2 Subreddit A okrem toho je „celé“ The Final Shape DLC „hrateľné“ – hoci niektorí hovoria, že je to prehnané a obsah je jednoducho prístupný – až kým vývojár Bungie „nezabije“ servery.

Bohužiaľ, toto nebolo skôr, ako sa na sociálnych sieťach a online komunitách objavili spoilery o príbehu, nájazdoch, trofejách, koristi a ďalších – oveľa, oveľa viac. Zdá sa, že obsah je k dispozícii po včerajšej plánovanej údržbe.

READ  Fury v LNER si účtuje 783 £ za spiatočnú cestu Newcastle-Londýn

Tento príbeh neobsahuje spoilery.

Pravidlo 2: Konečný formulár | Uvoľnite príves [UK].Sledujte na YouTube

„Celé DLC je teraz naživo. Ak teraz nechcete spoilery, máte šancu vyslobodiť sa zo Sub, Of X, Everything,“ uviedol hráč Destiny 2 na oficiálnom subreddite s titulkom svojho príspevku: „CODE RED : Uniklo DLC“.

„PC servery boli zabité, Bungie/Sony sa pokúšajú úplne kontrolovať škody,“ čítala prvá aktualizácia v ich príspevku, po ktorej nasledovalo: „Aktualizácia 2: Tento únik je vrcholom všetkého. Nájazdové vybavenie, mechanika nájazdov, hlavné spoilery príbehu. atď. VEĽKÉ ÚNIKY / Spoilery na zajtrajšok

Podľa plagátu boli hráči, ktorí náhodne objavili novú aktualizáciu, „nejako online napriek tomu, že servery Elmao boli stiahnuté“.

„K dispozícii je celá kampaň. Aj sezónne položky,“ vysvetlil plagát.

Nakoniec bol obsah znova stiahnutý do režimu offline. Špekulovalo sa, ale nikdy sa to nepotvrdilo, že hráči mali prístup k novému obsahu prostredníctvom „su*kného backendu od Sony“, podobne ako to niektorí používali na skorý pohľad na Elton Ring DLC.

Code Red: Spoilery všade. DLC uniklo
Autor:u/Soracaz VnútriDestinyTheGame

V čase písania článku Bungie ani Sony tento únik verejne nepriznali.

Minulý týždeň sa Guardians prvýkrát objavili – dobre, počujte, technicky – ako veliteľ Keitha Davida Zavala v Destiny 2: The Final Shape.

Už sme vedeli, že Bungie nemá v pláne odstrániť Zavala z príbehu Destiny 2, keďže bol „ústredným“ chystaným rozšírením The Final Shape, no toto je prvýkrát, čo počujeme Davidov hlas. Doteraz Zavalovu hlasovú prácu prednahrával jeho pôvodný hlasový herec Lance Reddick, ktorý tragicky zomrel minulý rok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close