Technológie

Rýchly posun vpred na Sonic X Shadow Generations Switch na jeseň 2024

SEGA oznámila, že Sonic X Shadow Generations zamieri na Nintendo Switch jeseň 2024.

Hra bude obsahovať úplný remaster originálu z roku 2011 Sonic Generations S úplne novou kampaňou s názvom Shadow the Hedgehog. Prepáčte, nie sú tu žiadne zbrane. Sonic Generations obsahuje 2,5D úrovne v štýle pôvodných hier, pričom zahŕňa aj 3D úrovne spopularizované Sonic Adventure.

Tu je oficiálne vysvetlenie SEGA:

„Sonic X Shadow Generations s Shadow the Hedgehog Classic a Modern Sonic, nová kolekcia obsahujúca dva jedinečné zážitky!
Hrajte ako Shadow the Hedgehog v úplne novej príbehovej kampani s nikdy predtým nevídanými schopnosťami a schopnosťami, ktoré dokazujú, prečo sa mu hovorí Ultimate Life Form!

„Sonic X Shadow Generations obsahuje aj kompletný remaster klasického hitu Sonic Generations, ktorý obsahuje novo remastrované verzie ikonických 2D a 3D úrovní s vylepšeným vizuálom a novým bonusovým obsahom.“

Kreatívny dôstojník Sonic Team Takashi Izuka pri príležitosti nového vydania povedal: „S Sonic x Shadow Generations chceme spojiť generácie Sonic. [current platforms] Pri začlenení úplne nového tieňového príbehu, ktorý sa prelína s pôvodným príbehom. S Shadowovou časťou titulu ho hráči viac spoznajú ako postavu a pochopia jeho motivácie. Vytvorí ultimátnu oslavu hrania Classic Sonic, Modern Sonic a Shadow, ktorú si všetci fanúšikovia určite užijú.

Dostanete Sonic X Shadow Generations, keď sa spustí neskôr v tomto roku? Hrali ste pôvodný Sonic Generations? Dajte nám vedieť komentárom.

READ  Macron rozširuje olivovú ratolesť na východoeurópanov - POLITICO

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close