Hlavné správy

Bývalá premiérka Radičová vyvinula veľký tlak na celú vládu: Put Matovič a spol. V uzamknutí!

CORONAVÍRUS Bývalá premiérka Radičová brala Matoviča ako malého chlapca: Zabudol na svoje slová!

Naložila ich poriadne! Iveta Radičová zverejnila na Facebooku veľavravný status, ktorý odkázala hlavnému hygienikovi Jánovi Mikasovi, aby uvalil tvrdú blokádu na vládu a parlament. „Myslím si, že by pre nich bola dobrá pauza. Keby neboli, určite by sme boli.“ píše do príspevku, ktorý už má viac ako tisíc lajkov.

Pán Mikas mohol rozhodnúť o tvrdom blokovaní vlády a parlamentu. Myslím si, že prestávka by im prospela. Ak nie oni, určite nám to povedzte

pridané Iveta Radičová na V piatok 11. decembra 2020

Podľa jej slov sa bývalá premiérka zrejme stretla s čoraz akútnejšou situáciou medzi koaličnými partnermi a s nie príliš priateľskou celkovou atmosférou na politickej scéne. Je možné, že aj ona je sklamaná, že ohlásená a sľubovaná zmena po voľbách neprišla. V posledných týždňoch sa novinové titulky venujú správam o čajovom škandále Borisa Kollára počas jeho hospitalizácie v St. Michal, pre ktorý je obviňovaný z pápežstva. Slováci navyše už niekoľko mesiacov sledujú slovný boj predsedu vlády Matoviča s ministrom hospodárstva Sulíkom. Podľa Ivety Radičovej situácia zjavne nie je dobrá, preto si myslí, že by si naši politici mali chvíľu oddýchnuť.

READ  Prípravný zápas na majstrovstvá sveta juniorov medzi Kanadou a Slovenskom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close