šport

Bývalý obranca Premier League víta Cristiana Ronalda ‚KOZA‘ po výhre 3:2 nad Slovenskom

Bývalý obranca Premier League Ashley Williams vyhlásil Cristiana Ronalda za najlepšieho hráča všetkých čias po výhre Cristiana Ronalda pri piatkovom (13. októbra) víťazstve Portugalska nad Slovenskom 3:2.

Ronaldovi Selecao potvrdili účasť na budúcoročnom európskom šampionáte v Nemecku domácim víťazstvom proti Slovensku. Al-Nasr z miesta zamieril domov a skóroval neskoro.

Ortéza pomohla Portugalsku nielen k vstupenke na Euro 2024, ale päťkrát vyhrala Zlatú loptu, pričom v 202 zápasoch strelila 125 gólov. Pred zápasom Estadio do Drago bol chválený za dosiahnutie 200 zápasov (v júni proti Islandu).

Zdá sa, že Williams sledoval, ako Cristiano Ronaldo predviedol ďalší pôsobivý výkon. Svoje góly v noci zvýraznil jednoduchým emotikonom KOZY v príspevku SPORTbible.

Bývalý obranca Evertonu hral proti Ronaldovi na ME 2016.

Kapitán Portugalska predviedol ďalší očarujúci výkon, keď utrpel porážku s Walesom. Historický strelec mužského medzinárodného futbalu strelil v tomto zápase Nanimu sieť a asistoval mu.

Cristiano Ronaldo predviedol podobný výkon proti Slovensku a dosiahol svojich rekordných šesť majstrovstiev Európy. Nikto nikdy nehral viac ako štyri.


Diogo Dalot si robí srandu z Cristiana Ronalda, že používa jeho telefón

Diogo Dalot sa vysmieval svojmu portugalskému kapitánovi.
Diogo Dalot sa vysmieval svojmu portugalskému kapitánovi.

O oddanosti Cristiana Ronalda futbalu nemožno pochybovať. Päťnásobný víťaz Ligy majstrov UEFA roky zdokonaľoval svoje remeslo a stal sa jedným z najlepších hráčov histórie.

Ronaldo sa však nedávno pošmykol, keď ho jeho portugalský spoluhráč Diogo Dalot zachytil na telefóne. Pravý obranca Manchestru United Al-Nasr zverejnil veselú fotografiu superhviezdy s popisom:

„Táto nová generácia je vždy na telefóne.“

Toto by mohlo byť hravé rýpanie do predchádzajúcich komentárov Cristiana Ronalda o roztržitosti novej generácie hráčov. V rozhovore s britským vysielateľom Piersom Morganom povedal, že nová technológia je problémom pre mladšie talenty:

„Je to súčasť života novej generácie, nové technológie odvádzajú ich pozornosť od iných vecí. Nie sú rovnaké. Počujú, ale počujú jednu stranu (a ide von z ucha). Nie je. Som prekvapený, ale je to škoda.“

Ronaldo sa upevnil ako jeden z najväčších všetkých čias a dokáže si oddýchnuť vo svojich prestojoch. Dalotov veselý príspevok sa však stal virálnym na sociálnych sieťach.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close