šport

Chelsea eye voľný prestup hviezdy Interu Miláno

Chelsea patrí medzi kluby, ktoré majú záujem získať obrancu Interu Miláno Milana Škriniara na bezplatný prestup budúce leto, podľa talianskeho portálu. CalcioMercato.it.

Januárové prestupové obdobie je už za dverami, no aj Chelsea si leto dáva pozor. Zdá sa, že majiteľ Todd Bohley je pripravený podporiť manažéra Grahama Pottera pred jeho prvou plnou sezónou vo vedení klubu.

Centrálna obrana je jednou z oblastí, ktoré chcú londýnski giganti posilniť pred sezónou 2023-24. Thiago Silva sa blíži ku koncu kariéry, zatiaľ čo Kalidou Koulibaly je tiež na nesprávnej strane 30-ky.

Zdá sa Chelsea Už v lete určili cieľ, ako zlepšiť svoje možnosti v obrane. Škriniarovu situáciu v Interi podľa spomínaného zdroja sledujú.

Škriniar figuruje v účtovníctve Interu od leta 2017 a z väčšej časti bol kapitánom. Jeho zmluva s gigantom Serie A však vyprší na konci aktuálnej sezóny.

The Neresuri Slovenský reprezentant je rozhodnutý uzavrieť nový kontrakt, no doteraz sa mu nepodarilo dosiahnuť dohodu. Dúfajú, že sa im čoskoro podarí presvedčiť hráča, aby napísal pero na papier na novú zmluvu.

Strana Simone Inzaghi je vraj v pravidelnom kontakte so zástupcami Škriniara a predložila ďalšiu ponuku. Údajne sú pripravení odovzdať obrancovi štvorročný kontrakt s platom 7 miliónov eur za sezónu vrátane bonusov.

medzi27-ročný hráč však nie je pripravený zničiť banku, aby si ho udržal v klube. Medzitým sa hovorí, že hráč chce pred rozhodnutím zhodnotiť svoje možnosti.

Za zmienku stojí, že Škriniar by mohol od januára rokovať o predkontrakte s ďalšími klubmi. Ak dostane šancu, Chelsea by ho mohla podpísať na bezplatný prestup.


Chelsea by mohla čeliť konkurencii Škriniara

Blues nie sú jediným klubom, ktorý má o Škriniara záujem, keďže by mohol byť k dispozícii na bezplatný prestup. Podľa CalcioMercato.itTottenham Hotspur je tiež v hre o obrancu.

O bývalého stredného obrancu Sampdorie sa zaujíma aj Real Madrid. Los Blancos Budúce leto chcú posilniť svoju obranu a už boli spájaní s Joskom Guardiolom z RB Lipsko.

Škriniar má záujem aj z Francúzska, jeho dlhoročnými obdivovateľmi je vraj Paríž Saint-Germain (PSG). Parížanov bolo viac Pripojené k pohybu Pre Slovákov minulé leto.

Rýchle odkazy

Ďalšie diela Sportskeida

Editoval Tagir Mohammad Tanveer

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close