šport

Luxembursko porazilo Južnú Kóreu na majstrovstvách sveta družstiev v stolnom tenise

Majte olympijské správy zadarmo

Podpora insidethegames.biz za 10 £

Už takmer 15 rokov je insidethegames.biz v popredí nebojácneho spravodajstva o dianí v olympijskom hnutí. Ako prvá webová stránka, ktorá nie je umiestnená za paywallom, sme sprístupnili správy o Medzinárodnom olympijskom výbore, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a ďalších významných udalostiach pre každého.

insidethegames.biz má celosvetovú reputáciu pre svoje spravodajstvo a šírku svojho pokrytia. Pre mnohých našich čitateľov z viac ako 200 krajín a území z celého sveta je táto webová stránka dôležitou súčasťou ich každodenného života. Ping nášho bezplatného denného e-mailového upozornenia odosielaného 365 dní v roku o 6:30 britského času pristane v ich doručenej pošte ako súčasť toho, čo poznajú ako svoju prvú šálku kávy.

Dokonca aj počas najhoršej pandémie COVID-19 si insidethegames.biz udržiava svoje vysoké štandardy so všetkými správami z celého sveta na dennej báze. Sme prvou publikáciou na svete, ktorá sa zaoberá hrozbou koronavírusu, ktorej čelí olympijské hnutie, a poskytujeme bezkonkurenčné pokrytie pandémie.

Keď sa svet začína dostávať z krízy Covid, insidethegames.biz by vás chcel pozvať, aby ste nám pomohli na našej ceste financovaním našej nezávislej tlače. Vaša základná podpora znamená, že môžeme pokračovať v podrobných informáciách o olympijskom hnutí a udalostiach, ktoré ho formujú. Znamená to, že našu webovú stránku môžeme sprístupniť každému. Minulý rok si takmer 25 miliónov ľudí prečítalo, čo je na games.biz, čo z nás robí najväčší zdroj nezávislých správ o dianí vo svete športu.

Každý príspevok, veľký alebo malý, nám pomôže udržať a zlepšiť naše globálne pokrytie v nasledujúcom roku. Náš malý a oddaný tím bol minulý rok veľmi zaneprázdnený pokrývaním preložených olympijských a paralympijských hier v Tokiu, čo bola bezprecedentná logistická výzva, ktorá natiahla naše obmedzené zdroje na limit.

READ  Paulini V Hondama živé prenosy a predpovede pre rok 2021 Indian Wells Open

Zvyšok roka 2022 nebude o nič menej rušný alebo náročný. Mali sme zimnú olympiádu a paralympiádu v Pekingu, kam sme vyslali tím štyroch reportérov, Hry Commonwealthu v Birminghame, Letnú svetovú univerzitu a Ázijské hry v Číne, Svetové hry v Alabame a niekoľko majstrovstiev sveta. Plus, samozrejme, Katar má majstrovstvá sveta vo futbale.

Na rozdiel od mnohých iných, InsightGames.biz si môže prečítať každý bez ohľadu na to, koľko si môže dovoliť zaplatiť. Robíme to preto, lebo veríme, že hra patrí každému a každý si môže prečítať informácie bez ohľadu na svoju finančnú situáciu. Máme povinnosť zdieľať informácie s čo najväčším počtom ľudí, zatiaľ čo iní sa snažia mať z informácií finančný prospech. Čím viac ľudí bude vedieť držať krok s globálnymi udalosťami a pochopiť ich vplyv, tým viac bude šport nútený byť transparentný.

Podpora insidethegames.biz za 10 £ – trvá to len minútu. Ak môžete, podporte nás pravidelnou sumou každý mesiac. Vďaka.

Čítaj viac

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close