Hlavné správy

Chodia Tom Brady a Veronica Raje? Používatelia Instagramu tvrdia, že Miss Slovensko 2016 je nástupkyňou Gisele Bundchen

Tampa Bay Buccaneers štvrťrok, Tom BradyS poprednou brazílskou modelkou sa rozviedol 28. októbra. Gisele BundchenOd tohto dátumu ubehli dva mesiace a o spoločenskom živote sedemnásobnej víťazky Super Bowlu sa nevie takmer vôbec nič, avšak príspevok na Instagrame Miss Slovensko 2016, Veronika RajekováTo vyvolalo záujem náčelníka hľadať si novú priateľku New England Patriots hráč.

Nádherná modelka Veronica Rajeka vyznáva lásku Tomovi Bradymu.MC

Rajek oznámil svoju lásku uverejnením láskyplnej správy na svojom instagramovom účte spolu s obrázkom, na ktorom má oblečený dres Bradyho #12. Štadión Raymonda Jamesa Pred niekoľkými týždňami po víťazstve Bucks v pondelok večer New Orleans Saints.

Tom Brady žiada Veronicu Raje, aby bola jeho priateľkou

Toto vydanie však vyvolalo veľa odporu a špekulácie o teraz chýbajúcom vzťahu medzi kráskou pretrvávali. Európske dievča A najpopulárnejší aktívny športovec v Amerike.

Je Veronica Rajeak nadšená Tomom Bradym? Modelka hádže futbal na pláž@VeronicaRajac

Brady bol šťastný muž„povedal @19vince s emoji kozy.“Budúca pani Tom Brady,“ dodal @ adamllowell.“Prosím choď s Tomom, zaslúži si to,“ dokončil @txmbradyg0at.

Napriek zmenšeniu tohto modelu sú novinky veľmi odlišné, no väčšina spozná možný emocionálny vzťah medzi týmito dvoma celebritami, Brady sa však k veci nevyjadruje a určite ani nebude, pretože sa sústredí na riešenie svojho problému. . Problémy s roštom.

Tom Brady stále nehovoril o Veronice Rajeek

V súčasnosti sú Buccaneers jedinými lídrami NFC South s bilanciou 6-8 a svoj ďalší zápas odohrajú na Vianoce, v nedeľu 25. decembra. Arizona CardinalsAk tento zápas prehrajú, môžu ísť ďalej Atlanta Falcons, New Orleans Saints či Carolina PanthersVšetci so záznamom 5-9.

READ  Národ na rázcestí

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close