Technológie

Chyby a chýbajúci obsah Baldur’s Gate 3: Act 3 sa stávajú problémom a hráči sa blížia ku koncu.

Keď Baldur’s Gate 3 vyšiel začiatkom tohto mesiaca, získal univerzálnu chválu za svoju hrateľnosť, postavy a zjavne nekonečné možnosti. Odvtedy mnohí pomaly prechádzali prvými dvoma dejstvami, aby objavili všetko, čo sa skrýva na kontinente Faerun.

Keď sa však hráči dostanú k 3. dejstvu, mnohí zistia, že je… menej prepracovaný ako prvé dva akty.

Akt 3 Baldur’s Gate 3 sa v niektorých častiach komunity ukázal ako kontroverzný

POZOR: Niekoľko prepojených vlákien obsahuje ťažké spoilery pre 3. akt Baldur’s Gate 3. Klikajte na vlastné riziko.

Na subreddite Baldur’s Gate 3 mnohí používatelia vyjadrili frustráciu z aplikácie 3, pretože je chybná, oneskorená a niekedy nedokončená. Napríklad, Volal u/rejian Ich denník obsahoval 11 úloh v 3. akte, z ktorých šesť nebolo možné dokončiť kvôli chybám. u/meramipopper Mal podobnú skúsenosť. Ostatné atď u/justchiller A u/IceyCoolRunnings priniesol vážne problémy s výkonom.

Vrátane niektorých ďalších u/CynickýSigtyr A u/paradox-raj Po dosiahnutí Baldur’s Gate 3 sa mnohé úlohy zdajú byť irelevantné alebo nedokončené. Môžete to povedať niekomu, komu sa príbeh nepáči, vrátane používateľov u/noobiestboob spomenul veľké množstvo obsahu 3. zákona V súboroch hry je toho ešte viac, najmä pokiaľ ide o Mintaru a Garlacha.

Najmä Mintara upútala pozornosť fanúšikov po Larionovej veľkej záplate. Aj keď mnohí hráči pravdepodobne zabijú zloducha drowa v tábore goblinov bez rozmýšľania, môžete si ju pridať do svojej skupiny. Niektorí tak urobili v nádeji, že svoj problém vyriešia. Fanúšikovia 3 si však všimli, že Mintarine úlohy a dialógy sú trochu tenké.

READ  Wordle 302 17. apríla Poznámky: Máte dnes problémy s Wordle? Tri tipy, ktoré vám pomôžu odpovedať | Hranie | Zábava

„Ľudia hovoria, že ju treba v tejto súvislosti napraviť, ale stále sa cíti chybná. Ak mám byť úprimný, nemyslím si, že to s ňou plánovali, myslím si, že je taká podrezaná a celkovo je to len premárnená príležitosť. prázdna aspoň v celom dejstve 3 a 2. Nedarí sa mi to,“ napísal jeden fanúšik.

Používateľ redditu nafotil nápis s názvom Minatara "Spravodlivosť pre Mintaru" V reakcii na jej rôzne problémy.
Používateľ redditu vyfotografoval Minataru s titulkom „Spravodlivosť pre Mintaru“ ako reakciu na rôzne problémy Minatary.

„Myndara, neuveriteľne vrstvená postava pre niekoho, kto v 90% prípadov umiera, je celkom úžasná. Je nešťastné, že vývoj jej postavy nezašiel tak ďaleko, pretože napriek jej priamemu streleckému postoju je taká rôznorodá. Čo mohlo byť. Bolo… ,“ lamentoval ďalší fanúšik.

IGN požiadalo Larian Studios o plán možných budúcich opráv a aktualizácií postáv, ako je Mintara.

Akt 3 Baldur’s Gate 3 je nedokončený

Aj keď sa tu nebudeme zaoberať špecifikami ich sťažností na príbehy, aby sme sa vyhli spoilerom, všeobecná atmosféra komunity je taká, že príbeh v 3. akte je oveľa kratší ako v predchádzajúcich dvoch aktoch. Mnohí špekulovali, že je to dôsledok príbehu, ktorý sa príliš vzďaľuje od dobre testovaného obsahu Early Access 1. zákona.

Ale počkajte, môžete povedať, že existuje nedávna oprava, ktorá to všetko určite opraví, však? Bohužiaľ, najnovšia oprava Balder’s Gate 3 tieto problémy nerieši – aspoň nie dosť na to, aby používatelia prestali byť frustrovaní. veľa texty Vnútri Len The Posledných 24 hodín naznačiť Ten akt 3 Existuje Ešte jeden zmätok Aj s opravamiA z rovnakých dôvodov.

Väčšina spoločnosti s problémami sympatizuje. Baldur’s Gate 3 je obrovský a vytvoriť dostatok obsahu, ktorý by zaplnil všetky možnosti výberu, je náročná úloha. Mnohí sú však sklamaní vzhľadom na to, ako veľmi to kontrastuje s brilantnosťou prvej časti hry.

Komplikácie v 3. akte neovplyvnili zábavu všetkých. Náš recenzent napríklad konkrétne upozornil na problémy s výkonom 3. aktu, no v porovnaní s celkovou kvalitou zvyšku hry ich považoval za triviálne. Iní to však majú oveľa ťažšie, najmä na slabšom hardvéri PC.

READ  Barbaru Windsorovú zabili sivé dvojčatá počas nakrúcania filmu v 60. rokoch

Pre všetkých ostatných, ktorí ešte nedosiahli 3. akt (vinný!), môže byť dobrý nápad spomaliť vaše hranie v nádeji, že budúci patch – alebo dokonca jedno z konzolových vydaní – opraví vrcholné finále hry.

Larian Studios prisľúbilo, že bude pracovať na zlepšení problémov hry a prisľúbilo druhý patch „v pravom rohu“, ktorý „bude obsahovať výrazné vylepšenia výkonu“. Larian tiež uviedol, že práca na obsahu rozšírenia sa nezačne, kým nebude hotová s veľkými opravami.

Baldur’s Gate 3 má vyjsť na PS5 6. septembra s Xbox Series X|S koncom tohto roka. Ak vám Mintara nevyhovuje, tu je náš zoznam tých najvďačnejších románikov v Baldur’s Gate 3.

Ďalšie správy od Kate Bailey.

Rebecca Valentine je vedúcou reportérkou IGN. Máte tip na príbeh? Pošlite ho na [email protected].

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close