šport

Čo to je, ukážka, plán, ako sa pozerať

Hráči, ktorých treba sledovať na svetovom pohári zmiešaných družstiev ITTF 2023

Nie je prekvapením, že hostitelia Čína V snahe vyhrať úvodnú trofej pred domácimi fanúšikmi išli s nezvyčajne silným zložením.

Čínsky tím má štyri najlepšie ženy na svete a troch zo štyroch najlepších mužov: Sun Yingsha, Wang Manyu, Chen Meng, Wang Yidi, Fan Zhendong, Wang Suqin a Ma Long. Lin GauanUprednostňuje sa siedmy muž, štvrtý Liang Jinggun.

Nemecko je na druhom mieste, ale prekvapivo si nevybralo svoje veľké zbrane, pričom svet žien je na 39. mieste. Shaun Chiana Zo šiestich najlepších hráčov sa ani jeden z ich troch najlepších 20 hráčov nedostal do rebríčka singlov.

S mládežníckym tímom odišlo tretie Japonsko Harimoto Miwa A Kihara Mu Obaja preskočili Majstrovstvá sveta juniorov, aby mohli hrať na podujatí; Harimotov teraz 20-ročný brat Tomokazu Aj na boku.

Medzi ďalších hráčov, na ktorých si treba dávať pozor, patrí Kórejská republika Shin YubinFrancúzski bratia Felix a Alexis LeBrunovcia čínskeho Taipei Lin Yun-ju – Svetová 7. pozícia na turnaji, ktorá nereprezentuje hostiteľov (šiesty Hugo Calderano sa nezúčastnil, Brazília sa nekvalifikovala).

Súťažia tímy z Hongkongu, Číny, Portugalska, Egypta, Švédska, Rumunska, Singapuru, Indie, USA, Portorika, Slovenska, Austrálie a Kanady.

READ  Muchowa si nechal ujsť veľký náskok vo Varšave

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close