Svet

CORONAVÍRUS Verejná doprava v Bratislave pripravila prekvapenie: Neočakávaný bonus a okamžitá kritika, to je všetko!

IDS urobil tento krok, pretože počas pandémie koronavírusov a prísnych protiepidemických opatrení nemohli niektorí držitelia lístkov IDS BK (PCL) používať verejnú dopravu.

Predĺženie v dôsledku koronavírusu

z 26. augusta 2020 teda všetkým cestujúcim, ktorí mali v dňoch od 16. až 14. apríla 2020 zakúpené a platné 90 alebo 365 platný denný lístok (PCL) predĺži platnosť podľa tabuľky uvedenej nižšie pri kúpe nového PCL. Aj keď sú z tejto výhody vynechané 7- a 30-dňové vstupenky, ostatní majú nárok na predĺženie platnosti vstupenky o jeden až 3 mesiace, v závislosti od toho, ktorý lístok zakúpili. Táto akcia končí 31. decembra 2020,

Zdroj: reprofoto idsbk.sk

Zľava bude platná prakticky každých 90 dní až 365 dní PCL, pokiaľ boli zakúpené a platné najmenej jeden deň medzi 16. marcom a 14. aprílom 2020 a neboli žiadnym spôsobom zrušené, Táto zľava sa uplatní 14 dní pred uplynutím platnosti danej verzie elektrického vlaku.

Samozrejme, s toľkými číslami došlo k nedorozumeniam v súvislosti s rozšírením na sociálnej sieti, takže sme zistili podrobnosti. Niektorí si dokonca mysleli, že rozšírenie sa nemusí vzťahovať na ich lístok.

CORONAVÍRUS Bratislava Verejná doprava sa pripravila

Zdroj: Facebook / BS, SS

Predĺženie ročných leteniek zakúpených v tomto roku bude automatické

IDS na svojej webovej stránke uvádza toto: „Všetky 365 – dňové PCL zakúpené od 1. januára 2020 robiť 24. augusta 2020 a ich držitelia majú nárok na obnovenie, bonusová PCL sa automaticky obnoví najneskôr 14 dní pred uplynutím ich platnosti. Aj keď ich súčasné PCL vyprší po 31. decembri 2020, ktorý sa označuje ako koniec akcie, “,

„Ak si zákazník po zavedení rozšírenia zakúpi 30 alebo 90 dní PCL, bonusová PCL s rovnakou zonálnou platnosťou ako naposledy zakúpená PCL sa automaticky vygeneruje najneskôr 14 dní pred uplynutím platnosti PCL.“ oslovil Dopravný podnik Bratislava.

READ  Neuveriteľná každoročná cesta lastovičiek

Je potrebné venovať pozornosť tomuto termínu

Aj v tomto prípade je však potrebné zohľadniť čas. Zákazník si tiež môže zakúpiť ročné PCL pred zavedením rozšírenia a bonusové PCL sa automaticky vygeneruje na konci jeho platnosti. To znamená registrácia bonusového PCL bude vytvorená iba v prípade, že sa nákup PCL 30 alebo 90 dní uskutoční až po zavedení rozšírenia (august, september), Nákup 365-dňového PCL sa môže uskutočniť ešte dnes a dodatočne sa k nemu pridá aj platnosť bonusu. Platí to aj pre všetky 365-dňové PCL zakúpené od 1.1.2020.

CORONAVÍRUS Bratislava Verejná doprava sa pripravila

Zdroj: Topky / Ján Zemiar

Bonus získa iba ten najväčší lístok

Ak mal zákazník v období od 16. až 14. apríla 2020 Ak sú platnejšie PCL, bonusové PCL sa vygeneruje iba pre jednu z nich, najdlhšie. Platnosť zóny bonusového PCL bude podľa posledného zakúpeného PCL.

Kto nemá nárok na bonus

Cestujúci, ktorí mali počas príslušného obdobia nárok z pohľadu zákazníka, nebudú mať nárok na bonus PCL zadarmo PCL Tzn. SeniorPasy, ŤZP, darcovia krvi s trvalým pobytom v Bratislavskom krajiktorí mali platné PCL iba pre zóny 100 + 101,

Zákazníci, ktorí o to požiadali, nebudú mať nárok Obrátenie PCL,

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close