šport

Cristiano Ronaldo hovorí, že moja rivalita s Lionelom Messim sa skončila

Cristiano Ronaldo zvážil svoju rivalitu s úhlavným rivalom Lionelom Messim a povedal, že toto duo „zmenilo históriu futbalu“.

„Rešpektujú nás na celom svete a to je najdôležitejšie. On si razí svoju cestu a ja si robím svoju, aj keď hráme mimo Európy. Ronaldo si počínal dobre, čo som videl na portugalskej tlačovej konferencii pred ich zápasom.“ Kvalifikácia MS 2024 proti Slovensku.

Čítať | S Portugalskom Ronaldo prekonal rekord v tom, že „viac príde“

Portugalská hviezda však tvrdí, že rivalita medzi dvojicou, ktorá medzi sebou vyhrala 12 ocenení Ballon d’Or, sa skončila. Ronaldo sa presťahoval do saudskoarabského Al Nassera, zatiaľ čo Messi sa pripojil k Interu Miami v Major League Soccer, čím po prvý raz v tomto storočí opustil európsky futbal bez Ronalda a Messiho.

„Zápas sa skončil. Bol to dobrý a zdravý zápas, ktorý diváci milovali. Kto má rád Ronalda, nemusí Messiho nenávidieť alebo naopak, obaja sú veľmi dobrí. Zmenili históriu futbalu a pokračujú v tom,“ dodal Ronaldo.

Ronaldo tiež žartoval, že nie je priateľom s Messim, pretože títo dvaja nešli na večeru počas ceremoniálu Ballon D’Or v roku 2019. Existuje však vzájomný obdiv.

„Konkurenciu tak nevnímam. Máme spoločné pódium 15 rokov, už som povedal, že sme boli, nepoviem kamaráti, lebo som s ním nevečeral, ale sme profesionálni kolegovia a vážime si navzájom,“ dodal Ronaldo.

READ  Slovensko v úvodnom zápase zdolalo Česko

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close