Zábava

Dara Rolins pred sochami: Buzz, pozri sa na tie FOTKY!

Dara Rolins sa narodila 7. decembra 1972 v Bratislave ako Darina Gambošová. Neskôr si rodina zmenila priezvisko. „Faktom je, že môj starý otec sa volal Rolinec, ale stratil oboch rodičov a bol sirotou. Adoptovali si ho Gambošovci, preto sa ich meno volalo a preto som sa narodila ako Gambošová,“ povedala speváčka raz pre Aha! Jej otec sa rozhodol vrátiť k priezvisku Rolinec.

Začala spievať v detských speváckych zboroch, vyštudovala klavír na ľudovej škole umenia. Na konci 70. rokov začala pracovať so skupinou Panoráma a v polovici 80. rokov potom účinkovala so skupinami Pop-kodex a YPS.

Dara Rolins pred sochami:

Zdroj: archív DR / Facebook

Od roku 1985 účinkovala s orchestrom Ladislava Štaidla v programoch Karla Gotta. Bola najslávnejšou detskou interpretkou v Československu. Hitmi sa stali jej piesne Môj anjel, Keby náhodou, Arab, Bez veľkej slávy, Čo vieš o mne, Moje druhé ja a hlavne duet s Karlom Gottom Bells of Happiness.

V roku 1983 vyšla v LP Opus na Slovensku prvá LP platňa, ak som bola princezná Arabela, v roku 1985, potom v LP LP Supinka Darinka.

Dara Rolins pred sochami:

Zdroj: archív DR / Facebook

V roku 1988 sa presťahovala do Prahy so svojou sestrou Janou. 18. marca 2000 pod novým menom Dara Rolins uviedla premiéru nového programu.

Porotkyňou bola v tretej sérii Slovensko hľadá Superstar a členkou poroty v premiérovej Českej a slovenskej Superstar. Neskôr sa predstavila v rovnakej úlohe aj v slovenskej verzii The Voice.

Dara Rolins pred sochami:

Ako vidno pri porovnaní starších obrázkov vyššie v článku a tých novších, Dara prešla nielen prirodzenou premenou z dievčaťa cez mladú ženu na zrelú speváčku. Svoje vylepšenia však neskrývala. Napríklad problémy s nosom sú známe už dlho.

READ  Amitabh Bachchan odhaľuje, prečo toľko krát skúša filmy: „V mojom veku si rýchlo nepamätáme riadky“ | Bollywood

Tento rok to dala opraviť. Po predchádzajúcich úpravách mala problém s dýchaním, takže nešlo len o kozmetickú, ale aj zdravotnú korekciu.

Dara Rolins pred sochami:

Zdroj: Instagram DR

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close