Pasilashvili – Kovalik Live Streaming & Predpoveď na 2021 Sardegna Open

Nicholas Basilashvili - Benoit Pier Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Svetová jednotka č. 37 Nikolos Basilašvili bude v stredu 7. apríla v druhom kole 2021 Sardekna Open čeliť kvalifikácii Slovenska Josephovi Kovalikovi. Tipy tu.

2021 Chcete vidieť živé vysielanie online na Sardinii?

• Pre fanúšikov tenisu Veľká Británia, Európa, Austrália & Inde Ak sa chcete pozerať na ATP a WTA tenis naživo, choďte na bet365> Tenis> Živé vysielanie *.
  • Získajte všetky ďalšie možnosti priameho prenosu Sardekna Open 2021 tu

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Prejdite na adresu Nicholas Basilashvili v. Joseph Kovalik

Aj keď títo dvaja nikdy nehrali na najvyššej úrovni, čelili vyrovnaniu v kole Challenger v roku 2016, keď Basilashvili Kovalik doviedol tím k víťazstvu v troch setoch a postúpil do finále turnaja. Zhodou okolností sa tento zápas hral aj na antuke.

Prečítajte si aj toto:

Basilašvili dúfa, že prekoná antukový rekord v roku 2020

Pravdupovediac, nejde len o hlinu. Basilashvili sa minulú sezónu usilovne snažil ísť a kombináciou všetkých súťaží vrátane exhibícií dokázal Basilashvili v celej sezóne zaznamenať iba štyri víťazstvá so 16 prehrami.

Preto bola jeho bilancia 0-4 na antuke, ktorá zahŕňala štyri prehry v prvom kole na Kidsbuhel Open, Italian Masters, Hamburg Open a French Open, súčasťou problému väčšieho formátu, ktorému čelil, nielen v súvislosti s antukou.

Dalo by sa povedať, že s istotou, pretože rok predtým Basilashvili asistoval v semifinále na Lyon Open na antuke a potom vyhral aj titul na Hamburg Open.

Gruzínsky hráč číslo jeden nemal v tejto sezóne skvelé začiatky, keď prijal porážku v piatich zo svojich prvých siedmich zápasov, zdá sa však, že ATP prišla v Dauhá, kde zvíťazila nad Rogerom Federerom a Taylorom Fritzom, zlomovým bodom. A Felix Agar-aliasim.

READ  Curling: Senior Scotland sa klania Lisu Davey na majstrovstvách sveta

Všetko bola udalosť, ktorá za ním klikla. Dúfa, že tento druh rytmu znova nájde.

Nedostatok nahrádza kovalická súprava

Kovalik, ktorý figuruje proti kolegovi Sumitovi Nagalovi, sa v jednom okamihu vrátil z brejku, ale akoby zaostával za setom, smeroval k východu.

Slovenská odveta prišla v druhom sete, keď Kovalik išiel do prestávky, v sete remizoval päť gemov po sebe a celkovo šesť gemov.

Na treťom mieste si Kovalik vzal ďalšiu predčasnú pauzu a v ôsmom zápase mal v Nagalových službách dva mečbaly. Keď ich chýbal, musel si vo vlastnej službe uchrániť tri body zlomu, kým zavŕšil víťazstvo v získanom štvrtom mečbale.

Kovalik, ktorý bol rozohrávačom na C ோ rdoba Open začiatkom tohto roka, bude nasledovať.

Basilashvili v Kovalic Predpoveď a tip

Je zaujímavé, že Basilashvili a Kovalik obaja začínajú 10/11, aby to vyhrali. Musíme ísť s Gruzíncom, že jeho rekord na antuke nie je taký zlý. Pridajte k jeho najnovšej podobe a vidíme tuhú zmes.

Tip: Basilashvili vyhrať: 10/11 (bet365)

2021 Sardegna Open sa bude hrať od 5. do 11. apríla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.