Hlavné správy

Denná správa 4: Jedna pre knihy, keďže Švajčiarsko a Švédsko rezervujú lístky na finále

Denná správa vás prevedie 4 rôznymi miestami, play-off a semifinále.

Semifinále 1
Česká republika – Švajčiarsko (2-7)
Švajčiarsko dominovalo nad Českom počas celého zápasu, keď inkasovalo len dva a strelilo sedem gólov. Víťazstvo Švajčiarska bolo tímovou snahou, na skóre sa podieľalo veľa hráčov. Česko sa snažilo držať krok, ale švajčiarskemu tempu a intenzite sa nevyrovnali. Do finále postúpilo Švajčiarsko, o bronz bude hrať Česko.

Semifinále 2
Švédsko – Fínsko (12-10)
Švédsko sa presadilo v napínavom zápase medzi Švédskom a Fínskom. Výhra 12-10 a poďme do finále! Fínsko by sa však ešte nemalo vzdávať, ešte zajtra má šancu získať bronz proti Česku.

Play off 1
Nemecko – Dánsko (3-4)
Bol to tesný súboj medzi Nemeckom a Dánskom, pričom ani jeden tím nedal ani centimeter. Nakoniec sa Dánsko presadilo 4-3. Hra bola fyzická a intenzívna, keďže oba tímy predvádzali silnú obranu a umnú hru. Dánsko sa posunulo na 7. miesto a Nemecko hrá proti Poľsku.

Odfúknuť 2
Poľsko – Nórsko (2-8)
Nórsko dominovalo Poľsku od začiatku a vyhralo 8:2. Skvelá zručnosť a tímová práca Nórska sa prejavila počas celého zápasu, keď strelili niekoľko gólov, aby udržali Poľsko na uzde. Nórsko postupuje do zápasu o 7. miesto, Poľsko hrá proti Nemecku.

Súťaž o 9. miesto
Lotyšsko – Slovensko (6-1)
Lotyšsko a Slovensko hrali v prvých dvoch tretinách vyrovnanú partiu, no v poslednej tretine vyhralo Lotyšsko 6:1. Lotyšsko ožilo v tretej tretine, keď spečatilo výhru štyrmi gólmi. Slovensko sa snažilo o návrat, no nedokázalo prekonať silnú obranu Lotyšska. Lotyšsko obsadilo 9. miesto a Slovensko 10. miesto.

Boj o 11. miesto
Rakúsko – Slovinsko (1-4)
Slovinsko a Rakúsko odohrali súťažný zápas, v ktorom Slovinsko vyhralo 4:1. Defenzíva Slovinska bola počas celého zápasu pevná a ich útok bol efektívny a efektívny. Rakúsko predviedlo dobrý boj, ale nedokázalo sa vyrovnať slovinskej intenzite. Slovinsko obsadilo 11. miesto a Rakúsko 12. miesto.

READ  Krajiny východnej Európy generujú viac utečencov z Ukrajiny

Boj o 13. miesto
Austrália v. Estónsko (2-10)
Estónsko dominovalo v Austrálii od začiatku do konca a vyhralo 10:2. Zápas Estónska bol pre Austráliu príliš náročný, pretože strelilo veľa gólov a udržalo si hru pod kontrolou. Austrália sa snažila brániť, no nedokázala sa vyrovnať s dominantnou hrou Estónska. Estónsko sa umiestnilo na 13. a Austrália na 14. mieste.

Boj o 15. miesto
USA – Singapur (5-12)
Singapur zdolal USA 12:5. Ofenzíva Singapuru pálila na všetky valce, keďže počas zápasu strelili viacero gólov. USA viedli statočný boj, ale nedokázali sa rovnať schopnostiam a intenzite Singapuru. Singapur obsadil 15. miesto a Spojené štáty americké na 16. mieste.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close