šport

Dennis-Goff upokojil svoje nervy a našiel jej podanie na postup

Príbeh pokračuje pod týmito videami so soľným tovarom

Syrová chuť Nového Škótska | SaltWire #NovaScotiaCheese #recepty #foodie #varenie #cookingsshorts

Pozrite si na YouTube: „Cheesy Taste of Nova Scotia | SaltWire #NovaScotiaCheese #recipes #foodie #cooking #cookingsshorts“

Autor Srivatsa Sridhar

MELBOURNE (Reuters) – Coco Koffová si v úvodnom kole upokojila nervy, keď v pondelok na Australian Open zdolala Slovenku Annu Karolínu Schmidlovú 6:3 6:0, pričom štvrtému nasadeniu trvalo nejaký čas, kým si po úpravách našla svoje miesto na podaní. Nová sezóna.

Goffová, nová členka Grand Slam Champions Club po víťazstve na US Open vlani v septembri, sa po úvodnom zápase na podaní Schmittlovej voľne rozišla.

19-ročná hráčka v ďalšom sete zvýšila niekoľko prevodových stupňov, pričom Schmittlová pokračovala v boji na podaní a viedla 3:0 s vynikajúcou víťazkou krížom-krážom z hlbokej hry, aby vyvolala hlasné povzbudzovanie fanúšikov v Rod Laver Arene.

Niekdajší vicemajster French Open Goff sa odtiaľ ťažko snažil, dokončil zápas s prehľadným bekhendovým víťazom, aby si v druhom kole pripravil stretnutie s Američankou Caroline Tolheidovou.

„Bol som trochu nervózny, keď som prišiel do dnešného dňa,“ povedal Gough. „Asi by ste to mohli povedať. Dokázal som zostať pokojný a hrať nie môj najlepší, ale dobrý tenis.“

Goff povedal, že chce byť agresívnejší na svojom podaní smerom dopredu, keďže spolupracoval s bývalou svetovou jednotkou Andym Roddickom na technických zmenách pred novou sezónou.

„Myslím si, že to bola zmena myslenia, malá zmena, ktorú sme urobili, ktorá mi pomohla v hode a bola konzistentnejšia,“ povedala Goughová, ktorá obhájila titul v Aucklande pred prvým tohtoročným grandslamovým turnajom.

„Keď mám agresívny postoj k podaniu, myslím na to, že hrám svoj najlepší tenis. Nie je to dôvod, prečo mi podanie nejde ťažko. To je dôvod, prečo do toho viac nejdem.“

READ  Vtip rozhodcu omráči Tunisko a africký futbal hľadá odpovede

„Len sa snažím ísť do toho viac. Dúfajme, že budem môcť pokračovať v tom agresívnom myslení. Keď budem hrať svoj najlepší tenis.“

(Správa Srivatsa Sridhar v Melbourne; strih Peter Rutherford)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close