Technológie

DISKUSIA: Orange dnes predstavil nové balíčky. Ako sa vám páči ponuka?

Spoločnosť Orange dnes ráno predstavila obnovené paušály a vianočnú ponuku plnú zľavneného vybavenia. Ponuka sa miestami dramaticky zmenila, miestami zmeny neboli také výrazné.

Do ponuky pribudol paušál GO 15 pre 15 € s 500 MB dát, zostávajúce programy dostali dvakrát (a viac) údajov a zoznam aplikácií, ktorých použitie nie je obsiahnuté v spotrebovaných dátach.

Orange zároveň urobil to, čo malo byť už dávno samozrejmosťou – vylepšenú ponuku aktivuje pre všetkých zákazníkov, to znamená aj pre tých, ktorí sú viazaní rovnomerne na niekoľko mesiacov. To isté urobil Telekom na jar.

Aké sú balíčky Orangeu, si po novom môžete pozrieť nižšie.

Ponuka Orangeu na konci roka 2020

Z tejto ponuky je zrejmé, že operátor bojuje za to, aby čo najviac ľudí prešlo na paušál GO 30 a vyšší, inak nedostanú dostatok dát. Pri 20 € sú 2 GB dát naozaj málo, a to aj po zdvojnásobení balíka LOVE. S takou silnou konkurenciou ako na Slovensku za posledných pár rokov, resp. mesiacov sa Orange stal jedným z operátorov s najvyššími cenami.

Ale dajte nám vedieť. Ako ste spokojní s ponukou? Myslíte si, že je to celkom atraktívne alebo ste čakali väčšie zmeny? Dajte nám vedieť v ankete / diskusii nižšie!

Načítava ... Načítava …

READ  Xiaomi Mi 11 Pro: Pripravovaná vlajková loď údajne ponúkne 120 Hz displej s QHD + rozlíšením

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close